Пишуть закон для малозабезпечених депутатів
депутатМіністерство соціальної політики України розробляє законопроект, що передбачає надання пільг народним депутатам, якщо дохід на члена їхньої сім`ї не перевищуватиме прожиткового мінімуму, пише УНІАН

Про це йдеться в статті «Податок на багатство: відповідальність і справедливість» віце-прем`єр-міністра – міністра соціальної політики Сергія ТІГІПКА в газеті «Дзеркало тижня» (№45).
«Найближчим часом Мінсоцполітики внесе законопроект, який передбачає, що пільги народним депутатам, депутатам місцевих рад, прокурорам, суддям, представникам силових структур та іншим категоріям пільговиків надаватимуться лише в тому випадку, якщо дохід на члена сім`ї цієї людини не перевищуватиме прожиткового мінімуму», – йдеться в статті.
С.ТІГІПКО не виключає, що такі ініціативи неминуче натраплять на жорсткий опір і критику бюрократичного апарату. «Але цей опір треба долати. Якщо ми говоримо про скорочення витрат і підвищення податкового навантаження на багатих, то перш за все потрібно починати з себе», – вважає віце-прем`єр-міністр.
Категорії: Життя

Теги: ,,,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: