Головна Суспільство На чому заробляє міліція

На чому заробляє міліція

міліція

міліціяНа думку правоохоронця, який пропрацював не один десяток років у різних підрозділах одеської міліції, в його відомстві не існує управлінь і посад, «де не можна було б заробити». Скрізь є свої схеми – як отримати щомісячний бонус до зарплати. Пише Сегодня
СХЕМИ. «Хто на якій статті КК« сидить », той на тому і заробляє, – зізнався наш співрозмовник. – Борці з наркотиками «кришують» наркодилерів, у відділах по боротьбі з торгівлею людьми – проституцію, а в управлінні по боротьбі з економічною злочинністю – підприємців ».

Він запевняє: самим «бідним» управлінням в міліції вважається карний розшук, а самими «блатними» – УБЕПП і … кадровики. «У кадрах свої схеми доходів, – каже правоохоронець. – Наприклад, побори за звання, посади, нагороди і відпустки. А що ви думали? Щоб взяти законну відпустку влітку, теж доводиться заохочувати начальство ».
В СБУ найприбутковішими вважаються управління по боротьбі з економічною злочинністю та контрабандою.
«Наприклад, можна просто затримати оформлення контейнера на кілька діб під приводом необхідності огляду чи перевірки документів на вантаж», – по секрету розповів нам один із співробітників спецслужби. Цікаво, що оперативники, які не беруть мзду, серед своїх колег-хабарників відчувають себе «білими воронами». «До тих, хто їздить на« Жигулях »чи в громадському транспорті, інші нешанобливо ставляться, мовляв,« не вміють «жити», – зізнається співробітник облСБУ К.
ПИВО І жебраки. А ось співробітники ППС, яка вважається «непрестижною» службою в міліції, заробляють на … пиві. «Стою з друзями біля невеликого ларька, п’ю пиво за столиком. Думаю, чого біля нас уже другу годину патруль походжає. Тільки я відійшов до дерева по нужді, як з кущів вискакують два сержанти, – мовляв, плати штраф 50 грн. Потім мені місцева продавщиця каже, що я вже п’ятий за вечір злісний порушник », – розповів нам одесит Георгій.
За словами наших джерел в облУВС, в середньому ППС-ники можуть «наколядувати» від 100 до 300 грн. за чергування. «Ще серед дільничних і ППС цінуються ділянки, де розташовані церкви, наприклад, у ж / д вокзалу. Там завжди є професійні «жебраки», готові поділитися з міліцією за «спокійну роботу», – згадує колишній ППС-ник Сергій.
Левова частка незаконного прибутку, визнаються наші джерела, йде в кишені начальства МВС. «Найбільш прибутковими в міліції вважаються керівні посади в районах з великою кількістю ринків, вуличних барів та« наливайок », а також службах, контролюючих бізнес, наркотики і проституцію. В дозвільних органах МВС заробляють на видачі «лівих» дозволів на зброю. Хабарі у нас називають «тормозки». Це гроші в конвертах, їх дарують командирам на всі свята », – стверджує інший наш джерело в одеській міліції Андрій.
39 СПРАВ. До речі, як повідомили нам у прес-службі облпрокуратури, за 2011 рік стосовно одеських правоохоронців з МВС та СБУ порушено 39 кримінальних справ. А глава облУВС Михайло Яцков запевнив нас, що всіляко бореться з будь-яким проявом хабарництва в його відомстві. «При найменшій підозрі в корупції ми звільняємо працівника з органів МВС, навіть якщо не зловили його за руку, – стверджує головний міліціонер області. – До речі, це відбилося навіть на минулому скорочення штату. Багато з тих, кого підозрювали у хабарництві, були звільнені за скороченням. Ми не стали чекати, коли нечистих на руку працівників міліції відловлять ».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here