Головна Суспільство На роботу в Кабмін можна потрапити через Facebook

На роботу в Кабмін можна потрапити через Facebook

кабмін

кабмінПрем’єр-міністр Микола Азаров готовий набирати людей на роботу в Кабмін через Facebook. Відповідаючи на запитання користувачів соцмережи, Азаров зазначив, що “гарні кадрові пропозиції” є однією з причин його спілкування у Facebook,  повідомляє tsn.ua

“Я точно також думав 40 років тому, коли на моїх очах активні молоді люди не могли пробитися через партійну номенклатуру, і багато в чому через це в колишньому СРСР і сталася криза . Тому безумовно мета мого спілкування у Facebook – це не тільки мати зворотний зв’язок з нашими людьми, а й отримувати хороші пропозиції, в тому числі й кадрові. А роботи на всіх вистачить. Тому якщо у Вас є конкретні пропозиції, надсилайте, я готовий їх розглянути”, – написав Азаров на своїй сторінці.

Нагадаємо, офіційно в Україні безробітних всього півмільйона (близько 1,5% населення працездатного віку). Утім, на думку експертів, ці дані значно занижені, а реальний показник безробіття в Україні становить близько 13%. Половина українців вважають економічну кризу й безробіття загрозою №1 для країни, і бояться цього більше, ніж громадянської війни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here