Головна Суспільство Навчатися із задоволенням! Як облаштувати кімнату для школяра?

Навчатися із задоволенням! Як облаштувати кімнату для школяра?

Школа – один з найважливіших етапів в житті кожної людини. У цей період важливо створити простір для розвитку та відпочинку дитини. Питання облаштування окремої дитячої зони стало ще актуальнішим, особливо зараз, в період карантинних обмежень. Формати навчання змінюються, стаючи дистанційними та більшу частину навчального часу школярі проводитимуть удома за комп’ютером. Тепер батьки не тільки піклуватимуться про планування ефективного навчального дня, але і про організацію робочого місця дитини. 

У партнерстві з Житловим комплексом “Щастя”, ми підготували чотири рекомендацій, які допоможуть створити сприятливу атмосферу у кімнаті вашої дитини.

Відокремлена робоча зона

Щоб дитина могла повністю зосередитися на підготовці до занять, необхідно виділити окреме місце в кімнаті, призначене виключно для роботи. Буває, що житлові умови не дозволяють виділити окрему кімнату для дитини, і тоді батькам доводиться усіма можливими способами намагатися організувати у будинку робочу зону, влаштувати дитині свій куточок. Бажано хоча б візуально відокремити робоче місце від іншої частини кімнати, таким чином, школяр зможе швидко налаштуватися на роботу.

До речі, у ЖК Щастя є унікальна пропозиція квартири для зонування такого типу. Надсучасне планування в стилі “квартири-трансформер” допоможе з великої однокімнатної квартири зробити три окремі кімнати. 


Зручні меблі    

Оскільки за виконанням завдань та вивченням нового матеріалу, дитина буде довго проводити час, потрібно обирати меблі, які будуть, насамперед зручними та комфортними. Вибираючи крісло та стіл, важливо враховувати зріст дитини. 

Рекомендовано використовуватися стільці з ортопедичною спинкою, яка повторює вигини хребта і формує правильну поставу дитини. Обирайте моделі з високою спинкою, щоб школяр міг впевнено спиратися на неї під час навчання. При цьому стопи дитини повинні стояти на підлозі або на підніжці. Для молодших школярів не бажано вибирати крісла і стільці з підлокітниками. Дитина буде спиратися то на один, то на другий підлокітник, формуючи неправильний прогин хребта. Руки учня повинні знаходитися на стільниці.

Правильне освітлення 

Розмістіть робочий стіл біля вікна, щоб потрапляло якомога більше природнього світла, бажано з лівого боку. Штучного освітлення має бути не занадто яскравим з розсіяним світлом. 

 

Всі квартири у ЖК Щастя обладнані панорамними вікнами. Такі вікна впустять максимально можливу кількість природнього світла, що сприятливо вплине на розвиток дитини та завдяки шестикамерному профілю з потрійним склопакетом зберігатимуть тепло у холодну пору року. 

Організація робочого місця

Приберіть все зайве зі столу, аби було більше простору та нічого не заважало. Розкладіть підручники, зошити, канцелярію таким чином, щоб дитина не шукала їх в купі. Над столом можна повісити календар, мапу цілей, мотиваційне зображення і тд.

 

Робочий простір – це особливе і незамінне місце для кожної дитини, в якому панує атмосфера творчості, інтересу та відкриттів. Тут дитина почуває себе науковцем, створюючи в цих стінах свій маленький світ.

 

ЖК Щастя, що розташований у Тернополі по вул. Тарнавського,7 підбере максимально комфортні апартаменти для будь-якого запиту. Актуальні планування на акції можна переглянути на офіційному сайті новобудови: https://happy.ternopil.ua/ або у відділі продажу  по вул.Острозького, 47а , або за номером телефону 096 191 31 51

 

Сподіваємось, що наші поради допоможуть вам правильно організувати робоче місце вашого школяра і навчальний процес стане легким і приємним заняттям. 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here