Головна Суспільство Молодь Тернополя “Хоче мати де читати!”

Молодь Тернополя “Хоче мати де читати!”

молодь читає

молодь читає11 грудня у Тернополі обласний осередок ВМГО «Молода Просвіта» проведе флешмоб «Хочу мати, де читати!», учасники якого читатимуть книги на вулиці.

У такий спосіб молодь прагне звернути увагу громадськості, відповідальних структур та підприємців на потребу добудови нового приміщення Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки.

«Будівництво розпочали ще у 1986 році. Нова бібліотека на Майдані мистецтв мала б стати доповненням сучасного культурного центру області. За будівництво бралися чи не всі голови облрад та обласних адміністрацій Тернопільщини. Споруду звели, проте кінцевого результату не видно ось уже 25 років, і скільки ще доведеться чекати – невідомо», – зазначили організатори.

Флешмоб розпочнеться на бульварі Т. Шевченка, 25. Його учасники, прихопивши із собою улюблену українську книгу, утворять своєрідний живий ланцюг, що простягатиметься від теперішньої будівлі обласної наукової бібліотеки до сходів Тернопільського драмтеатру. Тут просто неба вони читатимуть. Таким чином молодь продемонструє, що займатися за книжками їм ніде, адже приміщення головної публічної бібліотеки області у неналежному стані.

Організатори запрошують долучитися до флешмобу «Хочу мати, де читати!» усіх, кому не байдужа доля бібліотеки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here