Головна Суспільство МНС проситьТернополян не провокувати пожежі

МНС проситьТернополян не провокувати пожежі

МНС

МНСЗ настанням теплої весняної погоди люди все частіше відвідують власні дачі, лісові масиви для проведення приємного відпочинку на природі. Але нехтуючи виконанням основних вимог правил пожежної безпеки нерідко допускають виникнення пожеж саме на відкритих територіях власних домоволодінь, лісових масивах. Вже з початку весняного періоду на території області із-за підпалів населенням сухої трави, сміття виникло майже 200 таких пожеж, внаслідок чого одна людина загинула, пошкоджено будівлі різного призначення.

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій в природних екосистемах, запобігання загибелі та травмування населення внаслідок пожеж та нанесення значних збитків господарствам та інфраструктурі звертаюсь до мешканців та гостей області з проханням бути вкрай обережними під час відпочинку як на території власних домогосподарств так і на природних масивах. Слід дотримуватись таких простих правил : в суху пору року, в пожежонебезпечних місцях необхідно бути особливо обережними при поводженні з вогнем, місце, призначене для вогнища, очищайте від сухої трави, листя, гілля та іншого сміття, не розкладайте вогнище поблизу хвойних дерев, серед сухого очерету, на торфовищах тощо, не залишайте вогнище без нагляду, не залишайте місце відпочинку, не впевнившись, що вогнище погашено.

Також необхідно пам’ятати, що відповідно до ст.2421 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення”, органи виконавчої влади у галузі екології та природних ресурсів проводять розгляд справ щодо порушень вимог пожежної безпеки в лісах та самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків.

Якщо Ви стали свідком пожежі, негайно повідомляйте про це службу порятунку за номером «101».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here