Головна Суспільство Минає важкий для українців рік

Минає важкий для українців рік

рік що минаєОцінюючи рік, що минає для України 72% жителів країни оцінюють його як в цілому важкий.
Про це свідчать дані дослідження громадської думки населення України, проведеного компанією Research & Branding Group, повідомляє для України, більшість жителів країни (72%) оцінюють його як в цілому важкий, кожен п’ятий (19%) як у чомусь важкий, а в чомусь вдалий, 4% – як у цілому вдалий. 16% мешканців України рік, що минає оцінюють як в цілому вдалий для себе і своєї сім’ї. Рівна кількість українців оцінюю 2011 рік або як в чомусь вдалий, а в чомусь важкий (41%), або як в цілому важкий (41%).
Більш оптимістичними в оцінці що минає, для себе і сім’ї є респонденти у віці до 30 років – 27% оцінюють його як вдалий. Тоді як зі збільшенням віку число позитивних оцінок зменшується (15% респондентів середнього віку і 9% респондентів у віці старше 55-ти років). Згідно з опитуванням, напередодні Нового 2012-го року третина українців (36%) відчувають радість і чекають змін на краще, а кожен десятий (9%) відчуває спокій і впевненість, 14% українців відчувають хвилювання, зазначає сensor.net.ua

При цьому у 28% опитаних напередодні Нового року настрій не святковий: 12% відчувають розчарування, 9% – втома і спустошеність, 7% – смуток. Більш святковий настрій відзначається у молоді: кожен другий респондент у віці до 30 років (52%) відчуває напередодні Нового року радість і очікує змін на краще. При цьому серед українців середнього віку (40-49 років) такі почуття переживає кожен третій (34%), а серед літніх українців (старше 55 років) – кожен четвертий (24%).
Збір інформації проводився методом особистого інтерв’ю в 24-х областях України і АР Крим. Обсяг вибіркової сукупності склав 2078 чоловік. Очікувана середня помилка вибірки складає + -2,2%. Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що 47% українців вважають, що зовнішня політика не відповідає інтересам країни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here