Головна Суспільство Мешканця Підволочиська коментарі Вконтакті привели до суду

Мешканця Підволочиська коментарі Вконтакті привели до суду

На українських користувачів соціальних мереж почалася облава правоохоронців. До відповідальності стали залучати за необережні коментарі на інтернет-форумах і за непристойні фотографії на сайтах знайомств.

За інформацією журналу, вже зафіксовано ряд випадків, коли користувачі Мережі понесли відповідальність за такі правопорушення у мережі. Суд розбирав один з конфліктів між жителями Підволочиська Тернопільської області, які в мережі “Вконтакте” вступили в конфлікт.

Родичі одного з них (неповнолітньої дівчинки) подали в суд на другу за висловлювання на адресу їх сім’ї. За образу позивачам вдалося стягнути з кривдників 500 грн. моральної компенсації, – йдеться в публікації.

Подібний випадок стався також у Вінницькій області.Користувач мережі “Однокласники” в суді оскаржував слова свого знайомого про те, що він поганий батько.

До відповідальності притягуються і ті користувачі, які з метою інтим-знайомств розміщують на сайтах знайомств свої фотографії в оголеному вигляді.

На початку року на лаву підсудних потрапив консультант з маркетингу з Києва, що розмістив три свої фото в оголеному ФІДЕ на популярному сайті знайомств Mamba.ru. Незабаром міліція накрила його за це і чоловіка “світил” тюремний термін.Від серйозних наслідків його врятувало лише те, що колектив “рідного” підприємства його погодився взяти на поруки, про це передає Острів Галичина

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here