Мешканця Підволочиська коментарі Вконтакті привели до судуНа українських користувачів соціальних мереж почалася облава правоохоронців. До відповідальності стали залучати за необережні коментарі на інтернет-форумах і за непристойні фотографії на сайтах знайомств.

За інформацією журналу, вже зафіксовано ряд випадків, коли користувачі Мережі понесли відповідальність за такі правопорушення у мережі. Суд розбирав один з конфліктів між жителями Підволочиська Тернопільської області, які в мережі “Вконтакте” вступили в конфлікт.

Родичі одного з них (неповнолітньої дівчинки) подали в суд на другу за висловлювання на адресу їх сім’ї. За образу позивачам вдалося стягнути з кривдників 500 грн. моральної компенсації, – йдеться в публікації.

Подібний випадок стався також у Вінницькій області.Користувач мережі “Однокласники” в суді оскаржував слова свого знайомого про те, що він поганий батько.

До відповідальності притягуються і ті користувачі, які з метою інтим-знайомств розміщують на сайтах знайомств свої фотографії в оголеному вигляді.

На початку року на лаву підсудних потрапив консультант з маркетингу з Києва, що розмістив три свої фото в оголеному ФІДЕ на популярному сайті знайомств Mamba.ru. Незабаром міліція накрила його за це і чоловіка “світил” тюремний термін.Від серйозних наслідків його врятувало лише те, що колектив “рідного” підприємства його погодився взяти на поруки, про це передає Острів Галичина
Категорії: Життя

Теги:

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: