Головна Суспільство МВС вручило нагороди найсміливішим людям в Україні

МВС вручило нагороди найсміливішим людям в Україні

МВС

МВСМВС вручило нагороди найсміливішим людям в Україні. Рішення про щорічне нагороджування відомство прийняло нещодавно, серед перших героїв – двоє звичайних громадян і десять працівників міліції, пише ТСН.
Наймолодшій з нагороджених, Віолеті Коваленко з Луганська, всього 8 років. На жаль, дівчинка не змогла отримати нагород з рук глави МВС, тому що наразі перебуває в лікарні с пораненнями.

Дівчинка намагалася врятувати свою бабусю від її коханця, який напав на стареньку з ножем. Нападник також підпалив їхній дім. За словами міліціонерів, дівчинка, якій чоловік наніс кілька ножових поранень, винесла на собі з вогню закривавлену бабусю і покликала на допомогу.

Наразі і Віола, і її бабуся живі, нападника затримано.

Ще одна героїня, 53-річна листоноша з Криму Людмила Коробова голими руками затримала грабіжника з пістолетом. Чоловік у масці намагався пограбувати поштове відділення, схопив жінку, але вона вирвалася, встигла покликати допомогу і разом з сусідом, який опинився поруч, повалила і затримала зловмисника.

Правоохоронців нагороджували не за буденну роботу, а за проявлену мужність у нестандартних ситуаціях. Зокрема, пише видання, старший лейтенант Олексій Щебетун з Харкова врятував дівчинку, яка провалилася під лід, а даішник Федір Чебаненко з Маріуполя з колегою витягнув з палаючого авто жінку з трьома дітьми.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here