Головна Суспільство МВС витрачає мільйони бо не може навчити міліціонерів іноземної

МВС витрачає мільйони бо не може навчити міліціонерів іноземної

міліція

міліціяМіністерство внутрішніх справ закупило 1500 електронних перекладачів Ectaco® iTRAVL з можливістю розпізнавання мови і озвучення перекладу людським голосом.
Про це пише «Українська правда» із посиланням на українські ЗМІ.
Відповідну угоду 7 грудня за результатами тендеру МВС уклало з ПП «НВФ «Меценат».
Вартість угоди становить 5,55 мільйона гривень.
Прилади, придбані по 3700 гривень, мають голосовий розмовник, що розпізнає і вимовляє 14 тисяч найпопулярніших англійських та російських фраз, 1 030 000 слів в англо-російському словнику, розділ, що вимовляє найуживаніші фрази і фрази першої необхідності.

Голосовий розмовник включає такі розділи: Основи, Подорожі, Готель, Місцевий транспорт, Огляд визначних місць, Банк, Засоби комунікації, В ресторані, Їжа/Напої, Покупки, Ремонт/Пральня, Спорт/Хобі, Самопочуття/Аптека, Салон краси, Виклик поліції.

У листопаді прес-служба МВС повідомила, що в регіонах, що приймають Євро-2012, іноземною мовою оволодіють 13930 міліціонерів, в інших областях – 12890.

Також було обіцяно, що наступного року англійською мовою на розмовному рівні оволодіють 8 тисяч курсантів, випускників та працівників вузів МВС.

Правоохоронці вивчають англійську в вузах МВС на тримісячних курсах. На даний момент англійською мовою на базовому рівні володіють 8 тисяч працівників міліції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here