Головна Суспільство Кращі сорти помідорів в Україні: ТОП 5 гібридів томатів для відкритого ґрунту

Кращі сорти помідорів в Україні: ТОП 5 гібридів томатів для відкритого ґрунту

Свіжі помідори — найкраща літня закуска. Томатний сік, мариновані черрі, численні салати та інша смачна консервація на зиму — всю цю пишність також можна приготувати з помідорів. Головною умовою достатку заготовин є хороший урожай і томати з відмінними смаковими характеристиками. Саме тому до вибору насіння городники й фермери підходять з особливими трепетом, і саме тому серед величезного асортименту насіння в каталогах аграрних магазинів https://gibrid.net.ua/category-tomat так складно буває вибрати кращий варіант.

Переваги гібридних помідорів

Рослини, вирощені з насіння гібридного типу, сьогодні дуже популярні. Причиною цього є вагомі переваги, серед яких:

  • висока врожайність;
  • стійкість до захворювань;
  • відмінні смакові якості;
  • простота транспортування плодів.

На відміну від гібридів, з сортових помідорів можна збирати насіння, але, як показує практика, з часом якість посівного матеріалу псується. Зокрема, сортові помідори, які вирощуються на грядках разом з іншими сортами, в результаті перехресного запилення набувають нових ознак.

Селекційна робота над доданням гібридним помідорам (саджанцям і плодам) кращих якостей ведеться постійно. Щороку з’являються нові види рослин для відкритого ґрунту і теплиць, і завдяки цьому кожен городник може знайти ідеальний для себе варіант томатів.

ТОП 5: томати F1 для відкритого грунту

Виходячи з обсягів продажів насіннєвого матеріалу, найпопулярнішими гібридами помідорів є:

  1. Галілея F1. Термін дозрівання плодів гібрида детермінантного типу не перевищує 70-75 діб. Насіння Галілея F1 підходять для вирощування в горщиках в умовах закритих теплиць. Товарні якості помідорів високі: помідорчики овальної форми підходять для консервації, а щільна шкірка гарантує збереження товару при транспортуванні. Солодкий смак і соковитість дозволяє використовувати урожай для приготування літніх салатів.
  2. Пінк Клер F1. Рослини даного гібрида стійкі до посухи й високих температур. Плоди мають хороші смакові характеристики й масу до 300 г. Основними відмінностями помідора є раннє дозрівання. Саджанці Пінк Клер F1 цінуються за потужну кореневу систему і короткі міжвузля (що гарантує підвищений урожай на невисоких кущах). При необхідності розсаду можна виростити в горщиках в умовах квартири.
  3. Руфус F1. Помідори даного сорту вирощують на великих площах. Стійкі до несприятливих умов рослини не вимагають особливого догляду, а з гектара можна зібрати рекордний урожай до 100 тонн. Термін вегетації варіюється від 80 до 90 діб.
  4. Солероссо F1. Насіння томатів даного типу вважають краще використовувати фермери, які вирощують помідори гектарами. Відмінні смакові якості, оптимальна вага і форма плодів і хороша лежкість приваблюють не менше, ніж простота догляду за плідними кущами. Можливість закладення в ґрунт сухого насіння дозволяє знизити витрати на вирощування помідорів і збільшити прибуток від продажу врожаю.
  5. Топкапи F1. Детермінантний різновид розрахований на отримання ранніх зборів, адже термін дозрівання томатів (з дня появи на розсаді першого справжнього листка) не перевищує 70-ти днів. Плідний гібрид популярний в усіх ґрунтово-кліматичних зонах України. Плоди мають масу близько 120 грамів, червону шкірку і приємний аромат. Помідори в міру щільні та підходять для транспортування, а смакові якості дозволяють застосовувати урожай для консервації й вживання у свіжому вигляді.

Купити якісне насіння сортового та гібридного томатів, рекомендованих для вирощування в відкритому ґрунті, в Україні можна в інтернет-магазині «Гібрид». Оформити замовлення на придбання можна на сайті або за телефонами +38 (098) 104-64-07 та +38 (099) 354-94-09.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here