Головна Суспільство Засклені балкони не будуть бити по кишені

Засклені балкони не будуть бити по кишені

янукович

януковичПрезидент України Віктор Янукович прийняв рішення ветувати закон № П3692-VI Про внесення змін до статті 6 Житлового кодексу Української РСР щодо визначення житлової та загальної площ об’єкту житлової нерухомості, передає РБК-Україна.

З посиланням на прес-службу глави держави агентство повідомляє, що Янукович порахував неприпустимим сьогодні будь-яке збільшення квартплати і впевнений, що оподаткування квартир, балконів, лоджій повинно відповідати принципу соціальної справедливості.

У той же час, закон, який надійшов на підпис, закріплює підходи, при яких багаті верстви населення виявляються в привілейованому становищі.

Незважаючи на те, що площа нерухомості, яка перебуває у володінні таких громадян, може бути в рази більше, ніж та, якою володіють незаможні громадяни, площа, з якої сплачується податок, може майже не відрізнятися.

У зв’язку з цим Янукович зажадав від уряду внести пропозиції щодо запровадження справедливого підходу при обчисленні квартплати, виходячи з площ квартир, балконів і лоджій.

Нагадаємо, що 17 листопада на засіданні Верховної Ради України 272 голосами була прийнята поправка Президента щодо законопроекту № 8203 (від 4 березня 2011 р.), яка пропонує встановити наступні коефіцієнти для підрахунку площі лоджій, балконів, веранд і терас: для балконів і терас – 0,3; для лоджій – 0,5; засклених балконів – 0,8; веранд, засклених лоджій і холодних комор – 1,0.

Як повідомлялося, раніше міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк заявляв, що зміни до Житлового кодексу, прийняті Радою, не приведуть до збільшення квартплати громадян.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here