Головна Суспільство Зарплата в медиків зросте на 25%. А ціни?

Зарплата в медиків зросте на 25%. А ціни?

зарплата

зарплатаУпродовж 2012 року заробітна плата працівників медичної галузі зросте на 25%. Про це представникам ЗМІ сказала перший заступник міністра охорони здоров’я України Раїса Моісеєнко, передає 0352.com.ua

“На наступний рік в бюджеті системи охорони здоров’я закладено поступове підвищення зарплати на 25%”, – зазначила перший заступник міністра охорони здоров’я.

Р.Моісеєнко наголосила, що у бюджеті на наступний рік будуть закладені видатки на отримання додаткового посадового окладу для оздоровлення медичних працівників.

Вона поівдомила, що на 50% будуть підвищені посадові оклади тих працівників медичної галузі, робота яких пов’язана з підвищеною небезпекою. Окрім того, ті лікарі, які влаштовуватимуться на роботу у сільській місцевості, отримають допомогу у розмірі п’яти посадових окладів.

Перший заступник міністра охорони здоров’я додала, що наразі у “пілотних регіонах”, в яких проводиться реформа галузі охорони здоров’я, буде запроваджуватись зв’язок між індикативними показниками якості надання медичної допомоги та заробітною платнею.

Як повідомлялося, проектом державного бюджету на 2012 рік передбачено, що видатки зведеного бюджету в галузі охорони здоров’я зростуть на 6,9 млрд грн і сягатимуть 53 млрд.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here