Головна Суспільство Дядько Чижмаря звернувася до американців щоб організувати екстрену лінію

Дядько Чижмаря звернувася до американців щоб організувати екстрену лінію

112

112Тендер на придбання обладнання і послуг для впровадження системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112 виграла американська компанія Hewlett-Packard. Про це в інтерв’ю газеті «Дзеркало тижня. Україна» повідомив Міністр МНС Віктор Балога.

«Зараз завершено тендер на придбання обладнання і послуг. Його виграла американська компанія Hewlett-Packard. Вона запропонувала найкращі рішення», – сказав Міністр.

Він також відзначив, що для вдалого проведення реформи Міністерство вивчило досвід тих країн, де екстрений виклик за єдиним номером успішно діє вже десятиліттями. Міністр особисто тричі літав до США на переговори з посадовцями держструктур і керівниками компаній, які є визнаними лідерами в цій галузі. За результатами домовленостей, США за 700 тис. доларів з їхнього бюджету підготувало техніко-економічне обґрунтування системи. Одночасно МНС працювало всередині країни з операторами зв’язку, спеціалістами МВС, МОЗ, Мінінфраструктури.

Міністр також нагадав, що Уряд України виділив 452 млн. гривень на проведення першого етапу робіт. Були знайдені і підготовлені приміщення для розташування центрів 112 у містах проведення матчів футбольного чемпіонату Європи, які повинні запрацювати у травні. Для впровадження системи була модернізована вся телекомунікаційна мережа МНС. Крім того, Верховна Рада прийняла закон про систему 112. Таким чином, за словами Віктора Балоги, процес впровадження системи проходить відповідно до затверджених раніше планів.

«Говорити про гальмування процесу дещо некоректно. Поки справи йдуть за планом, і ми розраховуємо впровадити систему 112 у Львові, Харкові, Донецьку, Києві й області до початку Євро-2012. Повністю мережа має запрацювати по всій країні в 2013 році», –наголосив урядовець.

Він також додав, що у випадку приєднання МНС до МВС, координувати роботу Системи 112 буде МВС.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here