Головна Суспільство Для одиноких бабусь тепер діятимуть клуби за інтересами

Для одиноких бабусь тепер діятимуть клуби за інтересами

клуби за інтересом

клуби за інтересомТернопільська обласна рада затвердила програму розвитку патронажної служби в області на 2012-2016 роки.
Як передає УНІАН, під час обговорення програми депутати наголошували на її актуальності, оскільки наразі фінансовий стан обласної, міської i районних органiзацiй Товариства Червоного Хреста України бажає кращого і не дає можливість організації повною мірою здійснювати свої функції.

Заплановано, що завдяки реалiзацiї Програми розшириться надання медико-соціальних послуг малозахищеним громадянам області при медико-соціальних центрах i кімнатах Червоного Хреста, громадських пунктах першої допомоги. Покращиться медикаментозне забезпечення медико-соціальних центрів i пунктів першої допомоги.
За рахунок проведення занять в клубах за інтересами розробники програми розраховують надати можливість одиноким людям похилого віку відчути себе не самотніми.
Також в рамках програми заплановано організувати виїзні мобільні консультпункти з метою профілактики туберкульозу, СНІДу, проводити виїзну флюорографію та онкопрофогляди.
Розробляло програму головне управління охорони здоров’я облдержадміністрації спільно з обласною організацією Товариства Червоного Хреста України.
Загалом на фінансування програми в обласному бюджеті заклали 400 тис. грн., ще 900 тис. грн. заплановано отримати від меценатів та грантодавців.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here