Головна Суспільство Герман бойкотує конкурс від ВВС бо вважає, що робітники читають книжки

Герман бойкотує конкурс від ВВС бо вважає, що робітники читають книжки

Герман Ганна

Герман ГаннаГанна Герман відмовилася від участі в конкурсі ВВС на кращу книжку року. Причиною стало «зневажливе висловлювання одного з членів журі на адресу читачів, які проживають у Росії». Про це ЗІКу повідомила прес-служба політика.

«Член журі конкурсу Ірина Славінська у своєму блозі дозволила собі зневажливе публічне висловлювання на адресу читачів, які проживають у російській глибинці. Також вона піддала сумніву те, що звичайний робітник може читати книжки.

Вважаю таку поведінку члена журі неприйнятною, такою, що порушує етичні норми, демократичні засади і принципи, що передбачають однакове ставлення до людей, не залежно від їх національності, походження, місця проживання чи релігійних переконань.

Думаю, поведінка, за якої людина зневажає іншу людину лише через те, що та інша людина живе в Росії, є неприйнятною в нашому суспільстві.

Переконана – це суперечить і тим принципам та стандартам, за якими працює ВВС. Висловлюючи глибоку повагу до всіх інших членів журі, а також до колективу редакції та аудиторії ВВС, все ж змушена просити зняти мою книжку з участі в конкурсі», – йдеться у заяві Ганни Герман, яку вона надіслала сьогодні до ВВС.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here