Головна Суспільство В Україні жахлива прірва у зарплаті між “верхами” і “низами”

В Україні жахлива прірва у зарплаті між “верхами” і “низами”

прірваКриза світового менеджменту в тому, що єдиним критерієм успіху для нього є прибуток. Людина, як така, у підприємництві не має вартості – працівника трактують як ресурс, а не як особистість. І коли з’являється кризова ситуація, цей «ресурс» викидають на суспільний смітник, не думаючи, що з людиною буде далі, пише ЗІК
Таку думку висловив видатний економіст, член Римського клубу, фундатор економічного форуму в Давосі, один із засновників Міжнародного інституту менеджменту у Швейцарії Богдан Гаврилишин 8 грудня під час зустрічі з учасниками програми Key Executive МВА Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS). Повідомляє прес-служба УКУ.

Трактування працівника лише як ресурсу, на думку Богдана Гаврилишина, є аморальним. «Також існує жахлива різниця у заробітній платні – від самого верху до низу. Тож як довго така система може витримати? Світ зараз переживає кризу дарвіністичного капіталізму», – вважає експерт.

Будучи радником першого президента України та низки українських урядів, провідний економіст вважає, що українські політики, які були та є при владі не зможуть, не хочуть і не вміють провести Україну через трансформацію. «На жаль, влада, яка прийшла після Помаранчевої революції, не вміла слухати, вони замало знали про демократію, вільний ринок, ілюзорно дивилися на світ. Цінностями наших політиків мають стати політична свобода, добробут народу, соціальна справедливість, симбіотичне співжиття з природою, а не кричуща нерівність між багатими і бідними».

Попри все, Богдан Гаврилишин залишається величезним оптимістом: «Я з оптимізмом дивлюся у наше майбутнє, хоча розумію, наскільки жахливою є зараз ситуація. А ще я вірю у доброту людей. Якщо ти віриш у це, то елемент доброти стає сильнішим. І багато того, що мені вдалося зробити у світі, сталось лише завдяки цій вірі».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here