Головна Суспільство В Тернополі презентували книгу про велику Соломію

В Тернополі презентували книгу про велику Соломію

Крушельницька Соломія

Крушельницька СоломіяКнижку «Соломія Крушельницька» представив Богдан Мельничук у тернопільській обласній бібліотеці для молоді. Під час заходу виступили актори з драматичного театру з уривком з вистави, повідомляє te.20minut.ua
Ми опрацювали великий пласт матер`ялів про Соломію Крушельницьку і зробили це видання, – розповідає автор. – Ця жінка – найбільша слава та гордість нашої Тернопільщини.

Ілюстрацію до книжки робив заслужений художник України Євген Удін. Він також був присутній на презентації і продемонстрував оригінали своїх малюнків, які пішли на друк.
При створюванні малюнків я спирався тільки на документи і історичні матеріали, – розповідає художник. – Кожен малюнок розказує окрему історію. Книжка багато ілюстрована і я дуже радий, що пан Богдан запропонував мені співпрацю з ним.

Жанр книжки – документальна повість. Надрукували її у видавництві „Воля”. Ціна за примірник – 10 грн. Також книжку можна знайти у бібліотеці для молоді.
– Книжка виходила дуже важко, ми з паном Богданом вже і не сподівалися, що вона взагалі вийде, – додає пан Удін. Ми багато до кого зверталися, але чомусь до культури таке ставлення, ніби це щось останнє.
Утім, художник розповідає, що сама робота над книжкою була дуже цікава.
Тільки пан Богдан, щось написав, то одразу мені телефонує, а у мене в голові одразу народжується малюнок. – розповідає пан Удін. – Це могло бути у будь-який час, навіть після опівночі.
Також на презентації виступили співачки з тернопільського училища виконали уривок з драми-легенди „Соломія Крушельницька”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here