Головна Суспільство В Тернополі жорстоко поводяться з собаками

В Тернополі жорстоко поводяться з собаками

собаки

собакиУ Тернополі захисники тварин б’ють на сполох, стверждуючи, що стерилізація собак перетворилася на їхнє вбивство, повідомляє ТСН.
Волонтери запевняють, що не встигають рятувати безпритульних собак після невдало зроблених операцій. Мовляв, ветеринари на стерилізацію кожної тварини отримують гроші з міського бюджету, а натомість просто калічать бездомних псів.
Від недбальства ветеринарів після стерилізації, вони цього року врятували понад сто собак. Лише восени щонайменше десятьох чотирилапих урятувати не вдалося.
На відео телеканалу можна було побачити, у якому стані безпритульних псів привозять на повторні операції. Волонтери кажуть, якби після стерилізації вони власним коштом не возили тварин до приватних клінік, померлих собак було би значно більше.
“Якщо ми вчасно приїхали, ми можемо її взяти,завести до лікаря, переробити, він їй полоще кишки, зашиває знову якісно, і собака має шанс на життя”, – розповіла волонтер Інна Вовк.
Також буває таке, що стерилізовані собаки потім усе одно народжують, стверджують волонтери. “Її ріжуть, мучають, і після цього вона дальше родить. Для чого тоді робити стерилізацію собак?” – нарікають волонтери.
Натомість у комунальному підприємстві міської ради, яке регулює кількість безпритульних тварин, твердять, що такого не може бути. Мовляв, коштів на стерилізацію собак зі скарбниці міста виділяють достатньо, щоб ветеринари проводили якісні операції.
Однак усі намагання ТСН отримати коментар від лікаря, який оперує безпритульних тварин, були марними. На роботі його вже кілька днів немає, на дзвінки чоловік не відповідає. Скарги волонтерів його колеги називають наклепом.
У ветлікарні припускають, що тварини можуть гинути, бо після операції їх везуть до притулку понад двадцять кілометрів у відкритій холодній машині.
“Тварина повинна утримуватися у теплі, як під час транспортування, так під час утримання у притулку, а приміщення як такого там немає”, – запевнив заступник керівника управління ветеринарної медицини в Тернопільському районі Сергій Червінський.
Проте волонтери запевняють, що і влітку собак гинуло не менше. Захисники тварин уже поскаржились у прокуратуру і вимагають у міської влади покарати винних у загибелі тварин та обрати для стерилізації іншу лікарню

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here