Головна Суспільство В мобільних абонентів оператори не крастимуть три секнди

В мобільних абонентів оператори не крастимуть три секнди

телефон

телефонНародний депутат України Анатолій Гриценко втретє вніс до парламенту законопроект про зміни принципів тарифікації дзвінків до Закону «Про телекомунікації». Документ зареєстрований на сайті Верховної ради під номером 9723, передає коресподент «proIT».

Гриценко у своєму законопроекті запропонував враховувати лише повні тарифні одиниці часу при нарахуванні плати за дзвінки по мобільному телефону. Це має зобов’язати операторів округлювати час розмов в меншу сторону. Зараз може використовуватися похвилинна тарифікація. Час розмови округлюється в більшу сторону. Тобто розмову тривалістю 1 хвилина 30 секунд вважається двохвилинним. Прийняття законопроекту зобов’яже операторів тарифікувати дану розмову як однохвилинний.

«Я наполегливий і тому втретє вношу цей законопроект. Вважаю, що не може бути ніяких заокруглень часу розмови в більшу сторону за рахунок людей. Минулого разу в парламенті мою ініціативу не підтримали депутати, які лобіюють інтереси мобільних операторів », – заявив Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, що на початку лютого 2011 року Верховна Рада не підтримала ідентичну законодавчу ініціативу № 7071 Гриценко. А в 2010 році він реєстрував точно такий же законопроект під номером 5377. У травні 2010 року його не підтримав профільний комітет і відправив на доопрацювання. Але депутат не вніс необхідних змін і в останній день того літа подав своє законодавче дітище в точно такій же формі: у чинному законі він замінив слова «при розрахунках із споживачами» на фразу «при нарахуванні плати за кожну таку послугу».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here