Головна Суспільство Відома дата виходу iPhone5

Відома дата виходу iPhone5

Інформацію про терміни виходу смартфона Apple iPhone наступного покоління, який прийнято називати iPhone 5, випадково повідомила японському телеканалу World Business Satellite співробітниця складального виробництва Foxconn.

Японським телевізійникам вдалося проникнути на територію заводу в Тайюане і запитати про терміни виходу iPhone 5 працівницю підприємства, яка і повідомила їм дату, триматися до цього в секреті. За її словами, реліз смартфона Apple нового покоління імовірно відбудеться в червні 2012 р.

Крім цього представниця відділу кадрів заводу заявила кореспондентам, що для роботи над iPhone 5 Foxconn планує найняти 18-20 тис. працівників, так як на новий смартфон очікується величезний попит по всьому світу.

За інформацією видання China Times, ця фабрика Foxconn буде випускати близько 85% від всіх поставок нового iPhone. Загальне число пристроїв iPhone 5, які планується збирати на новому заводі в рік, має становити близько 57 млн.

Раніше також з посиланням на джерело в Foxconn видання DigiTimes, повідомляло про те, що iPhone 5 ймовірно матиме новий плоский прямокутний корпус і діслпей з діагоналлю 4 дюйми або більше.

За словами джерела, він бачив кілька прототипів iPhone 5. Вони відрізнялися один від одного, але деякі риси у всіх випадках були загальними. По-перше, це прямокутний профіль. По-друге, розмір дисплея становив не менше 4 дюймів (а одним з постачальників дисплеїв згадувалася LG).

Збільшений дисплей чекали і в iPhone нинішнього покоління – iPhone 4S, який, проте, вийшов в тому ж корпусі, що і більш рання модель.

В iPhone 4S з’явився новий 2-ядерний процесор, нова камера з роздільною здатністю 8 МП і підтримка функції голосового управління Siri, яку в iPhone 4 виробник не додає нібито через апаратних обмежень. В іншому новий мобільник нічим не відрізняється від попередника – і частина технічних оглядачів не рекомендують відмовлятися заради нього від iPhone 4.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here