Головна Суспільство Вахтанг Кіпіані і Тарас Возняк навчать працювати тернопільські ЗМІ

Вахтанг Кіпіані і Тарас Возняк навчать працювати тернопільські ЗМІ

24 травня у Тернополі  відбудеться семінар“Створення i модернiзацiя нових електронних ЗМI”, який проведуть для журналістів, журналістів електронних ЗМІ, тележурналістів, громадських та політичних активістів, ідеологів та керівників підрозділів політичних партій, Вахтанг Кіпіані та Тарас Возняк.

У першій  частині відбудеться установча доповідь до 30 хвилин. Доповідачі:

1. Вахтанг Кіпіані

2. Тарас Возняк

Тривалість 1 година.

Перерва на каву (15 хвилин)

Друга частина обговорення у складі динамічної мережі наступних питань створення та модернізації електронних ЗМІ:

1. Особливості процесу творення електронних ЗМІ в умовах інформаційного суспільства, що бурхливо розвивається. Зміна форм комунікації у суспільстві – від газет до телебачення, від загальнонаціонального телебачення до локального телебачення, від телебачення до інтернет-ресурсу, від інтернет-ресурсу до аудіовізуального ресурсу в інтернеті

2. Перспектива трансформації Інтернет-ресурсів у локальні телебачення. Творення точкових локальних ЗМІ як один з множини мотиваторів суспільно-політичної активності громадян  в інформаційному суспільстві, співвідношення різних мотиваторів та їх взаємовплив.

3. Електронні ЗМІ як механізми формування нових змістів і смислів.Забезпечення цілісності ідеологій та її захист від «розмивання» в умовах інформаційного суспільства з нерівномірним розподілом освіченості громадян. Механізми та технології.

4. Особливості механізмів захоплення та утримання уваги громадян  соціальними сітками – нові можливості чи девіація. Тривалість 1 години. Модератор Тарас Плахтій

Третя частина дискусія. Тривалість 1 година.

Реєстрація учасників відбувається за посиланням

Захід відбудеться  у приміщенні Фундації “Справа Патріарха Йосифа” за адресою – м. Тернопіль, вул. Листопадова, 7

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here