Головна Суспільство Букмекерська контора ВБет ставки на спортивні змагання та велика кількість ігрових автоматів

Букмекерська контора ВБет ставки на спортивні змагання та велика кількість ігрових автоматів

Особливості букмекерської контори VBet

Заснований у 2008 році, ВБет вже понад 10 років працює як сайт спортивних ставок, пропонуючи широкий вибір варіантів ставок у своїй букмекерській конторі та популярну функцію казино. Охоплюючи понад 40 000 матчів на місяць і понад 50 різних видів спорту, на VBet немає нестачі у можливостях для ставок. З привабливою пропозицією за реєстрацію у вигляді бонусного пакету на 20 фунтів стерлінгів і 20 безкоштовних обертань, щоб почати свою подорож онлайн-ставками, на цьому сайті ставок на спорт є багато чого очікувати.

VBET Sports: Пропозиція

На їх веб-сайті можна робити ставки на величезну кількість спортивних подій, а їхня ігрова функція дозволяє отримати доступ до багатьох можливостей для ставок з конкурентоспроможними коефіцієнтами 24/7.

Види спорту, що охоплюються VBet, включають:

 • гірські лижі;
 • американський футбол;
 • австралійський футбол;
 • бадмінтон;
 • хокей з м’ячем;
 • бейсбол;
 • баскетбол;
 • займатись боксом;
 • шахи;
 • крикет;
 • бігові лижі;
 • їзда на велосипеді та багато іншого.

Живі ставки

Один з нових аспектів онлайн-ставок на спорт, можливість робити ставки у грі на спортивний матч у прямому ефірі – це завжди захоплюючий досвід, тому заповніть реєстраційну форму та дізнайтеся, наскільки це може бути захоплюючим. Одна з кращих функцій, які ВБет може похвалитися можливістю робити ставки на широкий спектр спортивних змагань у грі в будь-який час протягом дня.

Коефіцієнти постійно змінюються, коли йдеться про ставки у грі, оскільки події, що відбуваються на ігровому полі в прямому ефірі, безпосередньо впливають на коефіцієнти, пропоновані в цій грі. У сценарії зі ставками в режимі реального часу, чим довше дві команди залишаються на одному рівні, тим вище будуть підвищуватися коефіцієнти, що пропонуються для кожної команди, тому вам вирішувати, чи приймати ці вищі коефіцієнти, якщо ви переконані, що ваш вибір призведе до перемоги в кінець.

Можливість робити ставки на живі ігри – чудова новина. Ще кращим є той факт, що на VBet є прямі трансляції ігор. Тепер ви можете робити ставки та одночасно дивитися кращі ігри.

Опція Cash Out від ВБет додає ще більше азарту грі зі ставками в режимі реального часу, про що ми поговоримо пізніше у цьому огляді. Їхня можливість прямої трансляції також дозволить вам побачити всі дії, що відбуваються у вибраній вами грі, що додасть хвилювання під час ставок.

Служба підтримки клієнтів VBet

Після того, як ви зареєструвалися на цьому сайті, у вас, ймовірно, виникне кілька питань про те, як все працює. БК ВБет пропонує низку функцій обслуговування клієнтів на своєму веб-сайті, щоб забезпечити найкращі враження від ставок. Там, щоб відповісти на будь-які можливі питання, які у вас є, або допомогти вирішити будь-які проблеми, що команда обслуговування клієнтів VBet буде там, щоб допомогти.

На веб-сайті є кілька інформаційних сторінок, у тому числі сторінка часто задаваних питань для швидкої відповіді на простіші запитання, а також сторінки «Загальні положення та умови» та «Правила ставок на спорт» для більш докладних пояснень складніших тем.

Цілодобова підтримка клієнтів також доступна через онлайн-чат VBet. У нижньому лівому куті веб-сайту знаходиться рожевий значок з міхуром коментарів, при натисканні на який відкривається спливаюче вікно чату підтримки в реальному часі. Просто введіть своє ім’я та адресу електронної пошти разом з вашим запитом і, можливо, завантажте файл, щоб проілюструвати ваш запит, і БК ВБет зв’яжеться з вами.

Мобільний додаток ВБет

Букмекерська контора ВБет пропонує вам можливість робити ставки не тільки на своєму настільному сайті, але й у своїй мобільній програмі, яка доступна як в Apple Store, так і в Google Play. Ця мобільна версія пропонує ті ж функції, що й настільна версія; для всіх ваших потреб у ставках на ходу.