Актори з Західної України знімаються в антиукраїнському фільмі
item-2559509413У Польщі розпочалися зйомки фільму «Волинь» про волинську різню. Актори обласних державних театрів із Західної України беруть участь у зйомках цього явно антиукраїнського фільму, де грають переважно негативні ролі, про це у соцмережах пишуть люди причетні до театрального життя.
Автор стрічки Воцлав Смаржовский не зважає на історичну складність у трактуванні тих подій. «Ви не можете зняти фільм, який задовольнятиме усіх. Я поляк, і зробив відео з точки зору поляка», – пояснює він.

Про це пише «Друг читача» з посиланням на видання Newsweek.pl.

Смаржовский упевнений, що його стрічка не нашкодить польсько-українським стосункам. «Мене дивує, що сказати правду намагається не історик, а режисер. Я не вірю, що художні фільми можуть помічати правду на національному рівні», – коментує зйомки стрічки українська письменниця Оксана Забужко.

Актори обласних державних театрів із Західної України беруть участь у зйомках цього явно антиукраїнського фільму, де грають переважно негативні ролі, про це у соцмережах пишуть люди причетні до театрального життя.
Категорії: Життя

Теги: ,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: