Головна Україна Ірландські аферисти вимагають повернути проданий універмаг

Ірландські аферисти вимагають повернути проданий універмаг

Ірландські засоби масової інформації опублікували сенсаційні документи. Із них випливає, що тамтешні підприємці — родина Квін, які володіли українським універмагом “Україна”, законно продали заклад і отримали за нього гроші. Однак вони досі вимагають кілька мільйонів доларів.
Опублікований відеозапис зробили в одному з київських готелів. На ньому видно, як представники родини Квін вимагають в українських підприємців швидше віддавати гроші за універмаг “Україна”. Мова йде про кілька мільйонів доларів. Улітку 2012-го Шона Квіна-старшого, Шона Квіна-молодшого і Пітера Квіна визнали винними в неповазі до вищого суду Ірландії за умисне порушення його рішення про непередачу активів. Із розмови стає зрозуміло, що родина продала всі свої об’єкти, а гроші поклала на рахунки в різні банки світу. Суд зобов’язав сім’ю відкрити всі свої угоди купівлі-продажу, інакше тих чекає в’язниця. Однак Квіни це проігнорували.
У рішенні ірландського суду йдеться, що родина Квін зробила все можливе, щоб український торговельний центр перейшов у власність компанії “Ліндхарст”. Шон Квін підписав угоду купівлі-продажу універмагу “Україна” законно. Він зробив це 21 червня 2011 року, а заборона на відчуження активів для родини діяла з 27 червня.
Українські суди всіх інстанцій довели, що Пітер Квін цілком законно продав заклад. Коли це стало відомо “Англійсько-ірландському банку”, Квін спробував обманути суд. Запевняв, що ніяких документів не підписував. Звернувся до українського суду. Вимагав, щоб угоду купівлі-продажу визнали не дійсною. Але суди відмовили в розгляді цієї справи.
Зустріч, яка зафіксована на опублікованому відеозаписі, починається з того, що Шон Квін вимагає швидше віддавати гроші за універмаг. У відповідь українські підприємці кажуть, що їм відомо про наміри Шона скасувати угоду. Почувши це, ірландський бізнесмен починає нервуватися, скаржитися на те, що він змушений так діяти під тиском “Англійсько-ірландського банку”. Мовляв, інакше йому загрожує в’язниця.
Опублікований запис укотре підтвердив, що ірландська родина Квін цілком законно продала українцям універмаг “Україна” і вже не може претендувати на будь-які гроші. Однак навіть після цього і відповідних рішень суду “Англійсько-ірландський банк” вимагає грошей, створює конфлікти, втягує політиків і дипломатів. Мовляв, усі українці — корупціонери, злодії та шахраї. Посол Ірландії в Україні скаржиться в різні інстанції, вимагає підтримати “Англійсько-ірландський банк” і змусити українців віддати законно куплений універмаг.
Джерело: Gazeta.ua