Головна Україна 18 квітня українців навчать захищати свої земельні наділи

18 квітня українців навчать захищати свої земельні наділи

Земля

Земля18 квітня 2012 з 14.00 до 16.00 в Центрі національного відродження ім. Ст. Бандери по вул. Ярославів Вал, 9 у Києві пройде круглий стіл на тему захисту земельних прав українців, співорганізаторами якого виступають ГО “Українська справа”, Рада Старійшин Українського Козацтва та Рада Козацьких Отаманів України.

Даний круглий стіл проводитиметься на виконання рішень Першого Форуму Українських Справ, який відбувся у Києві 24 березня ц. р., та має на меті вироблення механізмів реалізації та захисту прав українців – власників земельних ділянок та земельних паїв, що нині знаходяться під з агрозою внаслідок урядової політики.

У круглому столі братимуть участь Іван Галенко (провідний експерт з питань геоінформаційних систем та технологій), Павло Жовніренко (Центр стратегічних досліджень), Борис Кушнірук (незалежний аналітик та блогер), Валентина Семенюк-Самсоненко (Союз жінок України “За майбутнє дітей”), Микола Стрижак (Асоціація фермерів та приватних землевласників України), Іван Томич (Комітет захисту рідної землі), Дмитро Філіпчук (Профспілка працівників галузі земельних відносин України), Артем Шаіпов (Центр політико-правових реформ) та інші цікаві люди.

Зголоситися до участі у круглому столі можна за електронною адресою ccc@narsolidarnist.org.ua

4 КОМЕНТАРІ

  1. В ході проведення перевірки дотримання вимог земельного законодавства службовими особами ТОВ «Спорттовари», управлінням з контролю за використанням та охороною земель, було встановлено, що ТОВ “Спорттовари” самовільно зайняло земельну ділянку загальною площею 920 кв. м (579,73+340,28 м.кв.) та організувало на її території ринок торгівлі автозапчастинами, а також здає її в оренду підприємцям з метою отримання прибутку, про це порушення був складений акт. Також був доведений факт використання земельної ділянки ТОВ “Спорттовари”, для обслуговування авто ринку Мотор без правовстановлюючих документів, чим змінено її функціональне використання. Коли було виявлено приховування правдивої інформації від податкової інспекції про розмір прибутку від комерційної діяльності ТОВ “Спорттовари” (підраховано несплачений земельний податок), підприємцями було подано заяву, адресовану начальнику ДПА в Тернопільської області з проханням вияснити, для кого і за що беруться „додаткові збори”, які не обліковуються і за які не видаються квитанції. Відповідь, до сих пір «гуляє»по кабінетах посадовців різних напрямків і галузей! Місцевий бюджет втратив величезні кошти!!! Хай адміністрація авторинку Мотор дасть змістовну об’єктивну та обґрунтовану відповідь, куди ж насправді діваються тяжко зароблені людські гроші, які безпідставно стягувалися роками з підприємців? З Корупцією не можна боротися!!! Її треба винищувати геть!!!))

  2. Майже 10 років товариство «Спорттовари» (авторинок «Мотор» по вул. С. Будного, 38 у Тернополі), справно отримує орендну платню від певної частини підприємців за користування ділянкою площею у 920 кв. метрів, що структурі не належить! За інформацією заступника начальника головного управління Держкомзему у Тернопільській обл. Миколи Слободяна, навіть застосовуючи найнижчий коефіцієнт, вартість ділянки для комерційного використання становить майже 684 тис. грн. Про яку суму насправді йдеться, не відомо. Але врахуйте: підприємці, з року в рік, сплачують гроші згідно Договорів-Оренди, але кому йдуть ці кошти, невідомо??? Їх не влаштовує ситуація на авто ринку! Тому вони неодноразово звертались до міської ради з проханням створити комунальний авторинок, щоб сплачені ними гроші за оренду насправді надходили у казну Тернополя! 28 вересня 2011 р. у всіх підприємців, чиї торговельні точки розташовані на «чужій» території, під різними предлогами зібрали договори оренди торговельного місця, а наступного дня попросили підписати інший, причому нікому не дозволили ознайомитися з текстом. Відтак уже заднім числом підприємці взнали, що з ними розірвали угоди … дворічної давнини, ніби ще у 2009 році, тобто вони «самовільно захопили землю міста». Таким чином адміністрація підстрахувалась, а як же їм, підприємцям? Де ж наш славетний пан депутат від партії Свобода Стаюра Володимир(до якого неодноразово звертались), який має стояти на захисті прав підприємців??? А він наполегливо «кришує» керівництво ТОВ «Спорттовари», адже директор авто ринку «Мотор»-його найкращий друг і сусід Керничний В.С.… Ось і вся правда Тернопілля! Скажіть, ХТО ЗАХИСТИТЬ ПІДПРИЄМЦІВ АВТОРИНКУ «МОТОР»?

  3. .Після виходу статті:У СПОРТОВАРІВ МОЖЕ ЗАГЛОХНУТИ МОТОР.(Газета №1 від 19.10.2011р.)-Степан Кулик(заст.гол.профспілки підприємців авторинок Мотор-до речі його фото опубліковано в статті)давав пояснення в міліції,щодо Шахрайських дій з боку адміністрації авторинку Мотор…До дому п.Степан не дійшов.Його серце зупинилось…Молодий,енергійний,на здоров*я не жалівся,Діти залишились сиротами…СТЬОПА-ХАЙ ЗЕМЛЯ БУДЕ ПУХОМ******ВІЧНА ТОБІ ПАМ*ЯТЬ… ДАЄМО ТОБІ СЛОВО-СПРАВА БУДЕ ДОВЕДЕНА ДО ЛОГІЧНОГО КІНЦЯ!!!

  4. Де та українська громада ?, що :Проведе люстрацію діючій владі (починаючи з ГПУ,СБУ,МВС) що потонула в корупції; Відновить графу «Національність» у паспорті; Відновить фінансування медицини, освіти; Відновить фінансування будівництва соціального житла;Поверне вкрадені заощадження Ощадбанку; Школи, де українці переважають, переведе на українську мову навчання;.Російську церкву назве її справжнім іменем, а не вдавати, ніби вона українська;. Патріарха Кіріла оголосить персоною нон ґрата, а не дозволить роз’їжджати Україною, як по своїй вотчині;У Верховній Раді категорично заборонить виступи російською мовою;Заборонить ввезення з Росії українофобських книжок, а на інші російські книжки ввести високий податок;Заборонить громадянам інших держав вести на телеканалах передачі російською;Незаконно проголосовані Харківські угоди негайно розірве, видворить з Криму російський флот;Все, що перевищує мільйон, забере в скарбницю держави, спрямує гроші мільярдерів-хапуг на освіту,медицину,підвищення зарплат і пенсій, модернізацію армії.Припинить лихварську діяльність банків; Отримає відшкодування з Росії: за багаторічні репресії, за голодомори, за рабську працю в Сибіру; Притягне до відповідальності екс-президентів за розвал економіки держави; Магнато-олігархи повернуть народу загарбані у народу надра(вода,газ,нафта); =загарбані землі; Поверне народу з закордонних банків капітали викрадені магнато-олігархами;Забезпечить працюючим європейську зарплату, А НЕ АЗІАТСЬКУ-МІЗЕРНУ; Позбавить депутатів ВзР з середньостатистичною платнею, всіх пільг та привілеїв; Гарантуватиме перед народом референдум, через 2 роки, на продовження своїх повноважень; Але це не «Фронт змін» і не «Батьківщина» Інакше – це та сама БОРОТЬБА ЗА «КОРИТО».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here