Головна Україна Симоненко і Тягнибок святкуватимуть разом?

Симоненко і Тягнибок святкуватимуть разом?

Симоненко Тягнибок

 Симоненко ТягнибокГоловне управління з питань внутрішньої політики Київської міської держадміністрації станом на сьогодні отримало шість заявок від різних організаторів, які 7 листопада хочуть провести в центрі столиці масові акції. Про це повідомили в прес-службі КМДА УНІАН.
Заявки подали партії, громадські організації і один громадянин.
Так, 4 тис. людина планує вивести на вулицю столиці 7 листопада Комуністична партія України. У заявці сказано, що учасники акції, присвяченої 94-й річниці Великої Жовтневої соціалістичної революції, об 11.00 зберуться на Бессарабській площі і проводитимуть свої заходи до 13.30, пересуваючись по маршруту від зазначеної площі до Майдану Незалежності, а потім Кабінету міністрів України.
Одночасно з комуністами свої заходи на Бессарабській площі (з 11.00 до 12.00) хочуть провести представники столичної організації Конгресу українських націоналістів. На акцію «Катові Леніну – від українського народу» вони планують залучити 100 осіб.
У свою чергу, міська організація ВО «Свобода» заявила про намір зібрати 500 осіб для участі в інформаційній акції «Злочин московського більшовизму» на Майдані Незалежності. «Свобода» планує провести свій захід з 9.00 до 18.00.
Київська міська державна адміністрація має намір просити Окружний адміністративний суд Києва обмежити проведення акцій партії «Всеукраїнське об´єднання «Свобода» і Комуністичної партії 7 листопада.
Крім того, з 9.00 до 17.00 на Європейській площі столична організація Української народної партії запланувала захід «Ні – вшануванню ініціатора загарбницької війни проти України В. Ульянова в столиці Україні». До участі в акції заявлено 300 осіб.
Ще одна заявка надійшла від громадської ініціативи «Миколина сотня», яка планує провести марш «Слава Україні» по маршруту, – вул. Хрещатик – вул. Михайлівська – Софійська площа. Заявлено участь – 1 тисяча осіб.
Також в КМДА надійшла заявка громадянина Е. Голубєва, відповідно до якої 20 осіб о 13.00 зберуться на вулиці Банковій 11 (Адміністрація Президента України) для проведення заходу на захист конституційних прав.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here