Головна Україна Президент хоче аби довідку в БТІ було простіше отримувати

Президент хоче аби довідку в БТІ було простіше отримувати

Президент Україна Віктор Янукович доручив Міністерству регіонального розвитку підготувати пропозиції щодо спрощення процедури отримання довідок БТІ, повідомили Корреспондент.biz у прес-службі глави держави.
Так, на виконання доручення Януковича в Україні розпочато роботу зі спрощення процедури видачі БТІ технічних довідок та реєстрації права власності на нерухомість.
За словами міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолія Близнюка, глава держави неодноразово наголошував на необхідності спрощення зазначених процедур.
“Ми з фахівцями розглянули це питання. Пропонуємо нову систему, згідно з якою не тільки БТІ, а й інститути з відповідними можливостями і приватні підприємці, які хочуть займатися цим бізнесом, з урахуванням державної політики, зможуть це робити”, – сказав чиновник.
Також він повідомив, що таким чином буде демонополізований ринок послуг з виготовлення технічної документації на об’єкти нерухомого майна. Близнюк зазначив також, що Президент доручив йому підготувати цілісний пакет пропозицій з цього питання і внести його на розгляд Комітету з економічних реформ.
Корреспондент.biz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here