Головна Україна Партія регіонів розробляє національну ідею

Партія регіонів розробляє національну ідею

Ряд депутатів від Партії регіонів веде розробку концепції національної ідеї. Про це повідомляє Корреспондент з посиланням  Комсомольская правда в Україні заявив депутат-регіонал Вадим Колесніченко.

“Спочатку зосередимося на ідеї. А девіз – занадто концентроване її вираження. Ми будемо” відшліфовувати “його законодавчо, але трохи пізніше”, – заявив КП депутат.

“Можу сказати, що в” гасло “для країни можемо включити пріоритет права людини над державою. Саме воно – право – є фундаментом нації, девіз – лише” дах “, тому вигадувати зараз” порожній “девіз не має сенсу”, – додав він .

У той же час депутат від НУ-НС Тарас Стецьків заявив газеті, що в країнах, що мають девіз, його існування обумовлено історично. “У нас – так склалося – загального для країни гасла не придумали. Але і немає нічого страшного в цьому – два-три слова навряд чи істотно вплинуть на розвиток країни”, – відповів Стецьків.

Комсомольська правда в Україні пише, що вже більше 20 років Україна живе без офіційного девізу – головної фрази, яка поряд з гербом, гімном і прапором традиційно доповнює національні символіки держави.

Крім того, до цих пір не прийнятий один з головних державних символів – Великий герб. Як відомо, нинішній тризуб є лише Малим гербом. Головний герб будуть розробляти з урахуванням нинішнього, а також герба запорізьких козаків. За останні 15 років провели два великих конкурсу серед художників і геральдистів, але з більш ніж 400 проектів жоден так і не був прийнятий. За даними КП, питання прийняття Великого герба вирішили відкласти до вступу в силу нової Верховної Ради.

6 КОМЕНТАРІ

 1. Щоб мати українську ДЕРЖАВУ потрібно:
  • Школи, де українці переважають, треба негайно перевести на українську мову навчання.
  • Російську церкву назвати її справжнім іменем, а не вдавати, ніби вона українська.
  • Патріарха Кіріла оголосити персоною нон ґрата, а не дозволяти роз’їжджати Україною, як по своїй вотчині
  • У Верховній Раді категорично заборонити виступи російською мовою.
  • Заборонити ввезення з Росії українофобських книжок, а на інші російські книжки ввести високий податок.
  • Заборонити громадянам інших держав вести на телеканалах передачі російською.
  • Незаконно проголосовані Харківські угоди негайно розірвати, видворити з Криму російський флот.
  • Отже, все, що перевищує мільйон, забрати в скарбницю держави, спрямувати гроші мільярдерів-хапуг на освіту,медицину,підвищення зарплат і пенсій, модернізувати армію.
  Це будуть реальні, справжні реформи, а не 21-а «вітіна».

 2. УКР-у! А если тебе с двух сторон-затычки поставить? Это будут реальные,настоящие меры,что бы ты стал”вагiтним”!

 3. Якщо ідея істина, то вона належить
  всім, хто здатний її осягнути.
  Істинна ідея існує незалежно від нас,
  і все, що ми повинні зробити це
  зрозуміти її. Рене Генон.
  Щиро переконаний в тому, що тільки завдяки усвідомленню з боку громадян держави, української національної ідеї, вдасться зберегти цілісність дер¬жави, об’єднати Схід і Захід, уникнути протистоян¬ню в суспільстві. Поділяю думку про те, що наша провідна політична еліта, не хоче визнати, що в Україні досі не має чітко сформульованої і всім відомої української національної ідеї (національної ідеї України).
  Над питанням національної ідеї України працюю з 2000 року її сформулював, пов’язав її зміст і розуміння з такими державними символами, як Державний Прапор України, Державний Герб Украї¬ни, Державний Гімн України.( ст.20.Конституції України ).
  Українська національна ідея.
  Як на мене, українська національна ідея (національна ідея України) – це насамперед форма самоусвідомлення народу, суспільний показник того, як громадяни країни розуміють своє місце і роль у світі. Істинне прагнення українців до свободи, неза-лежності, миру та добробуту є природним, виробле-не на підсвідомому рівні. Прагнення кожного свідо¬мого громадянина суспільства до цих істинних цін¬ностей є життєнеобхідним за для існування нації. Без суспільної свідомості, населення загалом, як і окрема людина, не життєздатні, не можуть повноцін¬но утверджувати відстоювати державу на світовій мапі. Що може бути найбільш характерним для нас, українців? Українська національна ідея, вбачаю може висловлюватись в такому словосполученні, в тріаді таких слів: – незалежність-воля;
  – мир;
  – добробут.

  Це коротке, змістовне, є’мке словосполу¬чення, яке відображає сутність сьогодення, і ра¬зом з тим – прагнення кожної людини до кра¬щого майбутнього, віру в світлу долю своїх ді¬тей, внуків, у мирне співіснування, в духовне та матеріальне багатство, в достойне життя. На мою думку, відображення української націона¬льної ідеї у вище наведеному словосполученні виходить ще й з того, що державними символа¬ми України є Державний Прапор України, Дер¬жавний Герб України, Державний Гімн Украї¬ни. Зовнішні ознаки держави Україна, такі, як Герб – тризуб, Прапор та Гімн несуть, відобра¬жають у собі смислові атрибути національної ідеї нашої держави. Так Державний Герб Укра¬їни (тризуб) – знак княжої держави Володими¬ра Великого (малий Державний Герб України), який бере свій початок з часів Київської Русі, символізує перше слово в словосполученні української національної ідеї , – НЕЗАЛЕ¬ЖНІСТЬ – ВОЛЯ, зображення тризуба читається, як слово „воля”.
  Державний Прапор України – стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синьо¬го та жовтого кольорів . Це колір сонця, верхов¬ного божества наших предків та води, основи життєдайних сил і символів української міфоло¬гії, це золоте хлібне колосся під синім, мирним небом.
  Синій колір символізує друге слово скла¬дової національної ідеї – „МИР”, відображає прагнення українців до мирного співіснування України з іншими країнами в світі. І нарешті, жовтий колір символізує третю складову тріологеми української національної ідеї – „ДОБРОБУТ”- відображає хлібну ниву, основу багатства держави, її народу.
  В словах Держав¬ною Гімну України,урочистої пісні держави, відображено споконвічну боротьбу українського народу за незалежність, волю, мир та добробут. Як бачимо, що націона¬льна ідея України відображена в державних символах України.

  Українська національна ідея сьогодні по¬винна стати консолідуючою ідеєю у всіх сферах суспільного життя, об’єднуючою ланкою в проти¬стоянні Сходу та Заходу України, який виник в ре¬зультаті президентських перегонів та парламентсь¬ких виборів. Сприятиме примиренню ветеранів Радянської армії та воїнів УПА, які боролися проти спільного ворога за незалежність країни, волю на¬роду, мир та добробут громадян своєї Батьківщини. І вважаю, вони повинні подати один одному руку за ради миру та спокою в суспільстві, процвітанню держави.
  Впевнений, що українська національна ідея має бути відображена в Конституції України, стати четвертою складовою атрибутів держави, ду¬ховною суттю кожного українця. Адже в кожного з нас українців при погляді на Державний Герб України, Державний Прапор України, при зву¬чанні Державного Гімну України визріває думка, що він є незалежним, вільним, миролюбним, повно¬цінним громадянином країни, в якій живе: в Украї¬ні незалежній, вільній, мирній та процвітаючій.
  Національна ідея України являється основою фу¬ндаменту у побудові української національної держави.
  Автор. Сергій Мартинюк. 03.10 2006 р.

 4. Анекдот: Фраєрок в ліжку з коханкою, яка живе на 20 поверсі. (депутати і президент) Аж тут два дзвінки. Коханка: це чоловік. Він такий страшний і лютий, що перед смертю поріже тебе на шматки (підходять вибори) Фраєрок: А що ж робити?-коханка: Стрибай у вікно( намалюють брехливі обіцянки, які вони виконувати не збираються)
  Молиться богу фраєрок і клянеться що білше не буде до заміжніх жінок ходити( Катувати та грабувати Україну) Повірив йому бог(народ) і підкинув копицю сіна (народ повірив і проголосував за брехливі обіцянки) Попав фраєрок на купу сіна, залишився живий ( його обрали Президентом). Подивився вгору на бога (вниз на дурний народ) і каже: треба ж так! Яка тільки дурня може прийти в голову, коли летиш з 20 поверху. (коли йдуть вибори) і пішов знову до чужих жінок (красти та грабувати дурний і довірливий народ)

 5. ”У нас – так склалося – загального для країни гасла не придумали. Але і немає нічого страшного в цьому – два-три слова навряд чи істотно вплинуть на розвиток країни”

  Пропозиція девізу: граб і розкрадай усе, що пращурами створено!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here