Головна Україна На українських телеканалах недостатньо дитячих програм

На українських телеканалах недостатньо дитячих програм

мультик

мультикІнформація негативно впливає на суспільство, особливо на дітей та підлітків. Про її вплив на громаду говорили представники засобів масової інформації разом з організаціями під час форуму «Тернопіль – місто розвитку. Гуманітарний вимір» – повідомляє ІНТБ

Наталія Дащенко, доцент кафедри журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка: «На Тернопіллі ми відчуваємо те, що скоріше інформація над нами, ніж ми самі її формуємо і самі її спрямовуємо. Видається актуальним зібрати пропозиції, як можна ці потоки так подавати, щоби громада відчувала, що ці потоки є цікаві, що вони їй стають в нагоді, в приватному житті, в професійній діяльності, у відпочинкових планах».

У першу чергу, інформація негативно впливає на дітей та підлітків, заявив Михайло Зубик. Михайло Зубик, представник Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення в Тернопільській області: «Національна рада України останніх два роки активно реагує на ту ситуацію, яка складається із мовленням для дітей. Тому створена міжвідомча робоча група, яка формує систему позначок, так звані «розумні позначки», які мають регулювати шкідливий вплив телевізійного продукту, можливо, й інших сфер на свідомість і підсвідомість людини».

Ігор Бенцал, представник ЗМІ: «ЗМІ мусять виробляти якусь інформацію, шкідливу чи не шкідливу. З одного боку, ми хочемо, щоби ЗМІ виконували соціальні функції, але з іншого боку ЗМІ – це бізнес. І на цей бізнес може впливати громада». Як зазначив член спілки журналістів України, висвітлення інформації залежить від багатьох чинників, зокрема, й від її значущості.

Віктор Литвинчук, член спілки журналістів України: «Інформаційний простір, він залежний від тої ситуації, яка є в тій чи іншій області, як сьогодні прийнято називати, регіоні. Важко створити щось велике, якщо немає тут великих подій, які справді можуть привернути увагу. Знаєте, журналістика багато в чому живе на сенсації. А що таке сенсація? Сенсація – це не тоді, коли собака вкусила людину, а коли людина вкусить собаку». Учасники форуму дійшли висновку, що, перш за все, потрібно сумлінно виконувати свою роботу і вчасно інформувати суспільство про важливі речі, які можуть вплинути на життя кожної людини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here