Головна Тернопіль Скоро у Тернополі запрацюють фонтани

Скоро у Тернополі запрацюють фонтани

Фонтан Тернпіль

Фонтан ТернпільУ Тернополі фонтани в залежності від погодних умов запрацюють наприкінці квітня. Гроші на їх роботу та обслуговування уже заклали в міському бюджеті.Про це повідомив директор КП «Тернопільводоканал» Володимир Кузьма.

«Роботу фонтанів, як і їх утримання, капітальний та поточні ремонти, фінансують з міського бюджету. У цьогорічному бюджеті відповідні кошти передбачені. Щодо виконання наших обов’язків, то основні підготовчі роботи завершені. Більшість водограїв готові дарувати радість тернополянам і гостям міста», – розповів Володимир Кузьма.

Фонтани запрацюють лише після того, як управління ЖКГ узгодить і затвердить графік їх роботи. Нагадаємо, що  на балансі «Тернопільводоканалу» перебуває 7 фонтанів.

На даний момент  розпочали ремонт комплексу водограїв на бульварі Т.Шевченка: уже замінили підземні комунікації, облаштували камери для розміщення насосного та фільтраційного обладнання. Основні роботи (заміна технологічної частини і басейну, облицювання плиткою тощо) планують виконати цього року. За словами Володимира Кузьми, у міському бюджеті для цього закладено понад 2 млн грн.

За матеріалами ЗІК