Молоді люди майже півроку щодня працюватимуть в різних підрозділах ради. У мерії кажуть, що така практика і їм на користь – адже матимуть додаткових працівників. Проте насамперед – це позитив для самих молодих людей, які отримають досвід роботи, а хтось, можливо і постійну роботу.
Потрапити на стажування в раду хотіли кількадесят молодих тернополян. Більшість — студенти старших курсів міських вузів. Прийняти всіх охочих, визнають в міській раді, неможливо. Саме тому відібрали десяток найздібніших.
– Згідно умов стажування протягом 5 місяців молоді люди по 5 годин щодня працюватимуть у структурних підрозділах ради, – розповідає головний спеціаліст відділу зв’язків із громадськістю міської ради Максим Черкашин. – Молодь матиме змогу побачити, як працює орган місцевого самоврядування зсередини. Зазвичай отримати такий досвід дуже непросто. Використати його згодом можна буде на майбутньому місці роботи молодих людей, а можливо навіть у міській раді. Для працівників ради це, звісно ж, допомога в повсякденній роботі.
Потрапили до мерії молоді люди в рамках проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування-2012”. Його реалізовує громадська організація “Молодіжна Альтернатива” спільно із молодіжною громадською організацією “Спілка Молодіжного Самоврядування”. Третій партнер програми, який власне й приймає на стажування — Тернопільська міська рада, 0352.com.ua