Головна Тернопіль Як прибиратимуть від снігу вулиці у Тернополі

Як прибиратимуть від снігу вулиці у Тернополі

трактор

тракторСтан прибирання вулиць, тротуарів та між будинкових проїздів 09.12.12.

Залучено техніки

з 4.00
8 – піскорозкидачів, 10 – тракторних щіток, 2 – навантажувачі піску, 22 – працівники на техніці,

з 8.00 до 11.00
Працівники ЖЕКів прибирають від снігу закріплені за ними території та посипають їх піском.

з 11.00
7 ¬– піскорозкидачів, 1 – ЗІЛ-лопата, 9 – тракторних щіток, крім того додатково 3 – щіткотрактори з вузькими лопатами та посипкою піску. До прибирання тротуарів загального користування долучились працівники ЖЕКів.

Інформація про звернення мешканців, працівників комунальних служб, ДАІ на незадовільний стан доріг та пішохідних проходів станом на 9.00, які надійшли на Інформаційно-довідкову службу міської ради:

Не посипані дороги: по вулицях: Карпенка, Бережанській,Тарнавського, Чарнецького, Ст.Бандери (стадіон), Руська-Ст.Бандери (залізничний міст), Мостова (залізничний міст).

Не посипані, не прочищені від снігу тротуари по вулицях: Карпенка, Лучаківського, Просвіти, Бережанська, Морозенка, Бойчуків.

Одразу ж після отриманих звернень були проведені відповідні роботи з очищення снігу та посипання піском.

Інформація, яка надходить на Інформаційно-довідкову службу міської ради 15-80 оперативно передається МШЕДу та відповідним ЖЕКам для прийняття невідкладних заходів.

Щиро вдячні тернополянам та гостям міста за розуміння!

1 коментар

  1. все це добре, але але забули що треба сніг вивозити з міста і друге що, забули чи “забили” на обїздну і всі вантажівки стали. А чому непрацювали цілу ніч з неділі на понеділок, такого бардаку не було б.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here