Головна Тернопіль Чим посипатимуть вулиці в Тернополі

Чим посипатимуть вулиці в Тернополі

сіль

сільДочірнє підприємство «Тернопільський облавтодор» заготовило для посипання взимку доріг загального користування Тернопільської області 73% піску та 30% солі, повідомив директор дочірнього підприємства «Тернопільський облавтодор» Володимир Гаврилюк. Про це пише ЗІК
«До зими ми готуємося. Зараз вже маємо більше 73% піску та висівок. Це 30 тисяч кубічних метрів. Солі закупили 30% – 1200 тон. Заготівля продовжується, договори підписані. Є проблема з вагонами. Сподіваюся вона вирішиться найближчим часом. Виробничі потужності підготовленні. Готовність техніки -98%. У зимовий період у нас буде задіяно близько 150 одиниць техніки», – заявив Володимир Гаврилюк.
Посипатимуть дороги Тернопільщиниборотимуться з ожеледицею на дорогах Тернопільщини за допомогою традиційних технологій.
«У Європі дороги посипають сіллю. У нас, з метою економії коштів, використовується піщано-соляна суміш. Сіль працює тільки до температури мінус двандцять градусів.Якщо температура опускається нижче, то сіль уже не працює. Тоді єфективніше використовувати піщано-соляну суміш»,– прокоментував начальник Служби автомобільних доріг в Тернопільській області Микола Гнатів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here