Головна Тернопіль Хомінець запрошує рестораторів на “Барвисту кухню”

Хомінець запрошує рестораторів на “Барвисту кухню”

Управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів інформує, що 17-20 травня 2012 року у м. Тернополі в парку ім. Т.Шевченка відбудеться IV західноукраїнська туристична виставка-фестиваль. Запрошуємо взяти участь в фестивалі кулінарного мистецтва «Барвиста кухня», адже це широкомасштабний проект, основною метою якого є сприяння розвитку туристичного бізнесу на Тернопільщині, налагодження зв’язків туристичних компаній та обмін досвідом напередодні проведення футбольного чемпіонату Євро-2012, просування конкурентоспроможного туристичного продукту на зовнішні ринки.

У рамках IV Західноукраїнської виставки-фестивалю запланована широка ділова програма: зокрема спеціалізовані семінари, конференції, презентації фірм, ознайомлення з туристично-рекреаційними можливостями Тернопільщини, рекламні тури, обмін досвідом, налагодження контактів, ярмарок путівок.

Окремо будуть представлені фольклорні колективи, майстри народних ремесел презентуватимуть свої вироби та проведуть майстер-класи.

За детальнішою інформацією звертайтеся в управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (вул. Коперника, 1, 3 поверх, 6 кабінет, тел.52-69-38) та обласне управління з питань туризму (тел.43-42-31, 43-35-39, 43-00-35).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here