Головна Тернопіль У Тернополі гарячої води немає через борг в 60 мільйонів. На черзі...

У Тернополі гарячої води немає через борг в 60 мільйонів. На черзі зупинка водоканалу?

1381565040_nema-groshejДесятки мільйонів гривень, які поки що міський голова Сергій Надал вкладає в бруківку, фонтани та такий-сякий вибірковий ремонт дворів, могли би бути використані значно ефективніше.

Наприклад, бюджетна дотація комунальному підприємству «Тернопільтеплокомуненерго» змогла би допомогти цьому підприємству зменшити заборгованість за спожитий природній газ та уникнути відключення гарячої води.

Для кращого розуміння ситуації, наводимо конкретні цифри: заборгованість за спожитий природний газ підприємством тернопільських тепломереж станом на 10 серпня 2015 року становила майже 60 мільйонів гривень, або понад 1000 гривень з кожної квартири чи будинку, за винятком тих, хто має індивідуальне опалення.

Не набагато краща ситуація і в розрахунках за спожиту електроенергію. Станом на 10 серпня 2015 року місто Тернопіль боргує понад 14 мільйонів гривень, з яких більш, як 9 мільйонів — підприємства ЖКГ, куди входить також і КП «Тернопільводоканал».

Таким чином, два найбільші стратегічні підприємства, що подають тернополянам воду та тепло напередодні опалювального сезону опинилися на грані зупинки. І якщо сюди ще додати мільйони, які тернополяни повинні заплатити за харчування в школах своїх дітей, то чи потрібні нові лавочки нашому місту такою ціною?

«Тернопільський тиждень»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here