Головна Тернопіль УДАР Свобода і Батьківщина на 27 окрузі йдуть одним фронтом

УДАР Свобода і Батьківщина на 27 окрузі йдуть одним фронтом

вибори

вибори17 січня відбулася спільна прес-конференція народних депутатів України Василя Деревляного (голова Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина»), Олексія Кайди (голова Тернопільської обласної організації ВО «Свобода») та Ігоря Побера (голова Тернопільської обласної організації партії «Удар»).

На якій була озвучена спільна позиція партій ВО «Батьківщина», ВО «Свобода» і «Удар» на виборах до Тернопільської міської ради на одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №27 міста Тернополя.

За словами очільника обласної «Батьківщини» Василя Деревляного, на рівні голів найбільших опозиційних партій – «Батьківщини» (А.Яценюк), «Свободи» (О.Тягнибок) та «Удару» (В.Кличко) – було домовлено, що місцеві проміжні вибори, в тому числі й до Тернопільської міськради на згаданому окрузі №27, слід проводити, виходячи з наступного принципу: якщо там раніше перемагав кандидат від «Свободи», значить у проміжних виборах братиме участь єдиний кандидат від опозиційних сил, який представлятиме «Свободу». Адже не час зараз опозиціонерам гратися в змагання між собою, коли Янукович нищить політв’язнів – Юлію Тимошенко, Юрія Луценка, нищить мову, культуру українського народу. В таких форс-мажорних обставинах слід діяти злагоджено й консолідовано. Що власне й демонструють «Батьківщина», «Свобода» і «Удар».

Оскільки 27-й – це округ, де у 2010-му переміг свободівець Михайло Головко (зараз – народний депутат України), тому й на проміжних виборах три опозиційних сили домовилися підтримувати кандидата від ВО «Свобода» Михайла Сиротюка. Відповідно, свої заяви на зняття з виборів написали Андрій Артимович (ВО «Батьківщина») та Ігор Яворський («Удар»).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here