Головна Тернопіль ТОП-10 найгірших вулиць у Тернополі

ТОП-10 найгірших вулиць у Тернополі

0OI80zMUPS7DQUj6H5TUKRZYzvdiSQGZ-RrRJp3hAwgЧасто тернополянам дорікають за погані дороги. Деякі політики кажуть, що це є перешкодою для розвитку туризму у місті. Чи насправді такі погані дороги у Тернополі?

За даними сайту navizor.com було складено рейтинг найгірших вулиць міста, щоб ви спробували їх об`їхати, а влада звернула увагу та доклала зусиль до здійснення ремонту.

---------

Отож, представляємо вам ТОП-10 найгірших вулиць у Тернополі:

 1. вулиця Бродівська,
 2. вулиця Зелена,
 3. вулиця Поліська,
 4. вулиця Гайова,
 5. вулиця Подільська,
 6. вулиця Галицька,
 7. вулиця Шашкевича,
 8. вулиця Пирогова,
 9. вулиця Шпитальна,
 10. вулиця Вояків Дивізії Галичина

Тішить, що центральні вулиці, все-таки, у хорошому стані. Найгірші дороги у місті, більшою мірою, знаходяться на периферії і рідше потрібні водіям. Однак, європейське місто потребує європейських доріг.

Нещодавно розробники сервісу Navizor розказали у прямому ефірі Громадського Телебачення про перший у світі мобільний навігатор Navizor beta, який при плануванні автомобільних маршрутів враховує якість доріг та допоможе зберегти вашу автівку від ушкоджень, зекономить витрати на пальне, але найголовніше – з Navizor ваша мандрівка буде безпечнішою та комфортнішою.

1 коментар

 1. Інформація не повна. Пропоную сайту navizor.com проїхатися автомобілем по вулицях: Д.Нечая, І.Вагилевича, Горбачевського, Ю.Опільського, Підгородня, Коцюбинського, Глінки, Набережна від Надставної церкви до “Маяка”… Впевнений що ваш “топ” зміниться однозначно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here