Головна Тернопіль Тернопіль місто варварів?

Тернопіль місто варварів?

зупинка

зупинкаТернопіль – Європейське місто звучить постійно з уст влади громадськості з нагоди різних політичних, і не дуже, приводів. Наша влада будь вона свободівська, регіонівська чи соціалістично-комуністична прагне у своїх програмах, а потім і ділах, покращити нам життя. 
Нещодавно, а саме, два тижні тому, в місті було масово встановлено зупинки громадського транспорту, які мають в дощову погоду захищати людей на зупинках, всередині яких мають бути обладнані лавки для «бабусь». Але що ми маємо? Вчора мене вразила ситуація на масиві Дружба, де на зупинці вулиця Винниченка, ще фактично не до кінця завершено встановлення критої зупинки, а сама зупинка вже розвалена, і розписана «бомберами». Чому ми нарікаємо на владу, а самі чинимо варварські дії, невже люди не розуміють, що зупинки неможливо робити щотижня? Невже не цінуємо того що роблять для нас наші обранці? Чому ми потім нарікаємо на когось, коли в нас «під носом» отаке твориться? Куди дивиться муніципальна поліція і міліція?

Під час звіту мера, було задано масу питань з таким докором, а чому це він не вирішує їх, виникає питання чи варті ми критих зупинок, нових ліфтів, сучасних тролейбусів, красивих лавок в парках, нових сміттєвих урн, нових пам’ятників, чистих тротуарів?

3 КОМЕНТАРІ

  1. Невже ніхто не бачив як “бомбери” розписували зупинку? Бачив і промовчав? Це ймовірніше.
    Злочин і покарання – таке має бути логічне завершення таких історій. Міліціія повинна працювати. Впіймайте хоча б одне “малювання”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here