Головна Тернопіль Тернопіль знову очікує транспортний безлад

Тернопіль знову очікує транспортний безлад

Сьогодні, 30 травня, виконавчий комітет міської ради прийняв проект рішення про затвердження маршрутів громадського транспорту загального користування, повідомляє Номер один

Відповідно до рішення тепер на оновленому маршруті №6, який курсує вулицями Котляревського та За Рудкою, з’явиться додатковий соціальний автобус. Це, до речі, єдина соціальна маршрутка на оновленому маршруті.

– Три місяці даним маршрутом курсували маршрутні таксі. Таку ініціативу населення сприйняло позитивно, тому ми вирішили пустити по даному маршруту автобус соціального режиму роботи, – каже начальник управління транспорту та зв’язку Ігор Мединський.

Також рішенням уточнено напрямок руху маршруту №28А. Раніше у маршрутній мережі було зафіксовано кінцеву зупинку на вул. Поліській, але уточнення, де саме має зупинятися автобус, не було. Тому більшість водіїв зупинялися біля «Епіцентру», не дотягуючи до промислової зони. Тепер маршрутні таксі №28А офіційно повинні зупинятися біля ПП «Граніт».

Маршрутам №12 та №5 у випадку перевантаження вул. Оболоня тепер дозволено їхати по вул. Живова. Перевізники надіслали в управління відео, на якому зафіксовано затори на вул.. Оболоня, що ускладнюють рух транспорту, тому їм дозволено їхати вул. Живова, каже пан Мединський.

Зміни торкнулися і маршруту №13. Тепер до автовокзалу він їздитиме не до 17 години, а до години, яку визначать доцільною в управлінні транспорту. Наразі часу руху автобусів до ринку не визначено, але вони не можуть з’їжджати з маршруту швидше, ніж припиняє роботу автовокзал, каже Ігор Мединський.

 

1 коментар

  1. багато писав,що сьома маршрутка після 19 години не ходить ніколи і нема чим добратись від другої лікарні до Східного.Пан Мединський ігнорує ці звертання і тут нема ради з таким чиновником!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here