Головна Тернопіль Тернопільські школярі занурилися у світ духовної пісні

Тернопільські школярі занурилися у світ духовної пісні

У Фестивалі духовної пісні взяло участь кілька сотень тернопільських школярів. Уже 4-й рік поспіль, розповідає співорганізатор заходу Світозара Хома, таким чином маленьких та дітей намагаються зацікавити духовним саморозвитком.

Світозара Хома: «Виконання цих пісень спричиняє дуже позитивний вплив на душу тих, хто їх виконує. Таким способом можна просити Бога особливих ласк для себе та своїх рідних».

З цієї ж причини і час проведення Фестивалю також обирали невипадково. Саме зараз християни усього світу перебувають у часі Великого Посту. Світозара Хома зазначає, що з кожним роком зголошується до участі у Фестивалі все більше учасників. Так, під час першого пісенного конкурсу їх було всього 18, а вже цьогоріч – 34 дитячі хорові колективи. Вимоги до репертуару цього року сильно не обмежували.

Світозара Хома: «Повинно бути дві духовні пісні, або одна духовна та одна навчального закладу – це вже було на вибір. Якщо вже не було модливості, то можна було виконати пісню про рідний край, про Україну».

Попри те, що Фестиваль не передбачає визначення переможців та переможених, найкращі, на думку журі, дитячі колективи співатимуть уже на регіональних конкурсах.

Світозара Хома: «Ми пропонуватимемо кращим колективам брати участь у фестивалі «Я там, де є благословення», який уже вдруге проходить у нашому місті».

ІНТБ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here