Головна Тернопіль Тернопільський стадіон завершують оновлювати

Тернопільський стадіон завершують оновлювати

Тернопільський стадіон

Тернопільський стадіонOблаштувати міський стадіон до “Євро 2012” встигнуть однозначно, запевняють у міськраді. Пише nter.net.ua

Наразі там уже встановлюють сидіння. Натомість забирають старий шифер, яким прикривали частину глядацьких трибун.
Десятки робітників встановлюють нові сидіння, монтують накриття трибун та лагодять вежі для прожекторів на Центральному стадіоні.
Стадіон буде готовий до “Євро 2012”, запевняє заступник міського голови Леонід Бицюра. Центральне футбольне поле міста, нагадаємо, уже є в каталозі УЄФА. Незабаром визначать, хто саме з учасників чемпіонату там буде тренуватися і які представники команди можуть приїхати на оглядини.
У понеділок, 24 жовтня, вранці на стадіоні працювали близько сотні робітників. Робота одночасно кипіла у різних місцях. Так, знімали шифер із частини трибун, які були закриті для вболівальників останні декілька років. Одночасно над ними споруджували металевий каркас для накриття. З протилежного боку вже встановили кількадесят нових різнокольорових сидінь – червоного, жовтого, зеленого та білого кольорів.
Збоку молоді хлопці зрізали кріплення старих сидінь.
– Працюємо дружно, ніхто не халявить, – каже один з працівників Володимир . – Я люблю футбол і тому пішов на цю роботу. Мусимо зробити все якісно і закінчити вчасно. Я ходжу на футбол на наш стадіон. І завжди було прикро дивитися на ту частину, де кілька років стільці були накриті шифером. Але зараз там буде накриття. Також поремонтують освітлення – ось уже лагодять прожектори на вежах.
На металевих вежах з освітленням і справді поралися робітники, одягнуті у страхувальні системи.
На те, як ремонтують стадіон, приходять споглядати футбольні фани. Дивляться, як виглядають нові трибуни, розмовляють із друзями, які працюють тут.
– Добре, що буде нормальний стадіон, – каже Віктор Тимчишин. – Тільки зробили б на совість, а не так, щоб через декілька років усе розвалилося. Бо ж знаєте, як це у на буває – половину грошей піде комусь у кишеню, а решта на ремонт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here