Головна Тернопіль Тернопільський водій маршрутки хамить і обзиває людей (фото)

Тернопільський водій маршрутки хамить і обзиває людей (фото)

Маршрутка яка ледь не збила хлопця

Прикрі випадки, коли водії маршруток обзивають бабусь, хамлять їм і не беруть “по посвідченню” в Тернополі не виняток. Однак, сьогоднішня історія одного із працівників медійної сфери, вявилась хрестоматійно-сенсаційною, хоча би тому, що чи не вперше зазнято обличчя водія, який спочатку ледь не роз’їхав, а потім образив молодогоо чоловіка.

“Сьогодні мене ледь не збила маршрутка. Я переходив дорогу по пішохідному переходу на вул. Тарнавського біля магазину “Люкс” о 12:57. Метрів за 30-40 наближалась маршрутка “I-Van”, яка їхала не середній швидкості. Однак коли я вже почав переходити дорогу, з-за автобуса на великій швидкості вискочила “Волга”. Я зупинився. Водій автобуса мав можливість загальмувати, однак не зробив цього. В результаті я в останній момент відскочив від автобуса якраз туди, де буквально мить тому проїжджала “Волга”. Тільки за півметра до мене автобус почав гальмувати. але зрозуміло, що якби я не відскочив, він мене би збив. Удар був би не сильний, бо не настільки швидко їхав, але синців чи забоїв було б не уникнути. Оскільки автобус став на зупинці, я підбіг до водія і кричу йому :

13:20. Водій веде себе так, ніби ніхто його не знімає на камеру.

“Ти що, не бачиш куди їдеш?! Не бачиш, що навколо робиться?!” (мав на увазі “Волгу”). Кажу йому, що Мединському (начальник транспортного управління) поскаржуся. Він привідкрив дверцята і грубим нахабним голосом мені у відповідь: “Слухай, ти даун!” І зачинив дверцята. Хоч би вибачився чи сказав би “Я не бачив” чи ще щось подібне. А то мало того, що ледь не наїхав на мене, так ще й нахамив.

Пізніше я зловив цього водія на маршруті і сфотографував його. Побачивши мене, він зробив вигляд, що не бачить камери.

Скаргу в управління транспорту на ім’я Мединського я вже подав.” – повідомлення такого змісту з’явилося в Фейсбуці на сторінці одного з місцевих медійників.

Отож, шановні тернополяни, не бійтеся фотографувати і знімати на відео порушення ваших прав, адже лише розголос в нашій країні і в нашому місті може привести до покарання винних. Так як було із секретарем міськради Турським, якому на капот під час руху за маршрутним таксі кинули недопалок, так як було з Оксаною Макар, так як стало з Лук’янівським СІЗО і фільмом журналіста ТВі.

Фото Антон Марчевський

15:56. Водій навіть не повертався до камери. Певно, вже злякався, соромно стало.

 

 

3 КОМЕНТАРІ

  1. Шановний,кому і на кого Ви будете скаржитися? Хто кого буде карати? Ви забули в чиїх руках бідна УРКАЇНА$? Якщо б Мединський хотів, він би давно навів порядок на тих довбаних маршрутках. Що може бути простішим – зайти в будь-яку маршрутку, сісти біля “воділи” і за 15-20 хвилин зафіксувати стільки порушень, що вистачило б покарати і його відомству, і ДПС. Починаючи від елементарного: антисанітарія, не видача проїздних талонів, не оголошеня зупинок, не дотримання графіку руху, хамське відношення до пасажирів,особливо до “пільговиків”, суцільне порушення ПДР (підрізання, обгін, розмова по мобільному телефону, під час руху перерахунок грошей, той же самий проїзд пішоходного переходу). ЦЕ ВСЕ ПИШУ НЕ ЗІ СТЕЛІ, А З ОСОБИСТИХ СПОСТЕРЕЖЕНЬ. Але ж це ні йому, ні маршрутчикам не вигідно. ДЛЯ ЧОГО РІЗАТИ КУРКУ ЯКА НЕСЕ ЗОЛОТі ЯЙЦЯ? Правда п.Мединський???

  2. Тупий пиздьож довбаного нитіка. Дивитись треба навкруги перед тим як дорогу переходити, а не залупитись в телефон і перти куда-небудь.

  3. пойду выйду на дорогу, а потом побегу жаловаться, блин я на дороге, а они едут на меня, ай-я-яй какие, меня большого перца не замечают!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here