Головна Тернопіль Тернополяни скаржаться що комунальники замість дерев залишають пеньки

Тернополяни скаржаться що комунальники замість дерев залишають пеньки

Розділ питанння відповіді на сайті Тернопільської міськради є просто клубком проблем які тернополяни намагаються донести до найвищих кабінетів, однак на жаль не почутими залишаються скарги людей.  В розділі який дає можливість написати чиновникам відповідь помітно, що їх давно ніхто не відписує, не кажучи про виконання….

“Чому в Тернополі так безконтрольно і безкарно зрізають дерева? Це так зване омолодження??? На Злуки, 57 – лиш два пеньки залишились, на Чалдаєва, 11 – з гарної розкішної верби – тільки почетвертований стовбур. А кому спало на думку здорові липи на Чалдаєва, 6 обрубати, так що одні стовбури стирчать? Там же минулого року були зрізані верби і каштани, а цьогоріч знову ті пеньки зі свіжими пучками гілочок знов комусь закортіло вкоротити. На Злуки, 39 – одні стовбури. Невже це навмисно зроблено для того, щоб мешканці «варились» від спеки у своїх помешканнях? Може, пора припинити цей вандалізм?До речі, на території 11 школи зрізані тополі так і не віджили, там ніде сховатися від спеки, ніякого естетичного вигляду – бовваніють самі лише стовбури, як німі свідки безглуздя і безгосподарності. Припиніть це! Під маркою омолодження зрізали багато дерев, а чим будемо дихати? Бо під кожним під’їздом по кілька машин, а зона парків скорочується – ось від Парку національного відродження вже лише вузька смужка залишилася! І замість того, щоб на вільних місцях насаджувати нові дерева і кущі – розбивають стоянки (свіжоспечена – біля 23-ї школи) чи палатки для любителів випивки (там само).У що ви хочете перетворити Тернопіль? Невже слава зеленого міста зникне? Це ж наша краса, наша перевага, зрештою, наше з вами здоров’я” – пише тернополянка Ольга Кузик 23 травня.

Свого часу О. Соколовський під час прес-коференції зауважив, що “Тополю потрібно обрізати по-технології. Ви тоді бачите стоїть один “бухенвальд””.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here