Головна Тернопіль Тернополем керують безхатченки та мільйонер

Тернополем керують безхатченки та мільйонер

міська радаЗгідно із Законом, депутати та чиновники зобов’язані оприлюднити свої декларації про доходи. От сьогодні на сайті ТМР з’явилися заповнені декларації чиновників які керують Тернополем.

Як і належить міський голова, заробляє у городян найбільше – 144 тис. 898 грн., і отримує навіть більше від заступників матеріальної допомоги 15тис. 792 гривні, бо ж біда, лише «гола»зарплата мера. А «допомоги» вистачить хіба на чергову «новинку» від Стіва Джобса. Та й хата велика – за комунальні послуги потрібно в рік сплачувати аж 9200 гривень, хоча сумніваємося при квадратурі приватного будинку 399, 1 кв.м, бо стільки в рік оплачує звичайна міська трикімнатна квартира. А ще машину потрібно заправляти – позашляховик Mitsubisi Pajero. А застрахував своє життя наш керманич аж на 15 тисяч, але насправді воно безцінне.

Леонід Бицюра має значно скоромніші статки та отримує значно менше зарплати – 104 тисячі 707 гривень, а матеріальної допомоги йому виписали всього 10 тисяч. Живее гуманітарний заступник у звичайній квартирі у мікрорайоні Дружба та їздить на старенькому Пежо та власне життя не страхує.

Вікторія Остапчук заробляє також не багато – 99 тисяч 907 гривень, та матеріальної допомоги поросила не багато 9 тисяч 390 гривень. Проживає аж у Кременці то ж персувається двома автомобілями – Honda Civic і ВАЗ 21121. На утримання майна витрачає всього 420! гривень в рік. Хоча любить заступниця мера дорогі цяцьки – особливо золото масивне та ексклюзивне.

Секретар міскради Ігор Турський отримує 115 тисяч 973 гривні і при цьому попросив 9 тисяч 563 гривні матеріальної допомоги. Авта Ігор Володимирович не має, то ж змушений користуватися чужим або службовим. Нагадаємо, що взимку виник скандал навколо автомобіля Турського, якого звинуватили у тому що за незрозумілі гроші придбав BMWx5. Хоча пан Турський на рахунках має майже мільйон гривень, які він отримав від відчуження нерухомого майна. Та не зважаючи на те, що за першою професією він є викладачем, від наукової діяльності в нього жодних прибутків немає.  А нерухомості немає. Що немає?

Володимир Камінський отримує всього 90 тиясч 739 гривень зарплати, при цьому матеріальної допомоги 11 тисяч 643 гривні. Зареєстроване на нього авто Ford Focus, хоча давненько розсікає по Файному місті на Range Rover Sport. Квартир і замельних ділянок не має.

Найменше отримує зайшлий чиновник Тернопільської міської ради Владислав Стемпковський, який на службі у громади Тернополя отримав всього 70 тисяч 521 гривню. Та й з матеріальною допомогою його «обділили» дали всього 6 тисяч 336 гривень. В цьому році він придбав авто Ssang Yong, яке йому обійшлося у 19 тиясч 838 гривень. Правда в цьому році Владислав Володимирович подбав і про майбутнє – вклав 225 тисяч у статутний фонд підприємства.

Цікаво, що люди, яких в місті знають як не бідних, не володіють навіть квартирами, в яких проживають, а про мера… то звичайно 11 метрова кімнатка в гуртожитку робить його ближче до народу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here