Головна Тернопіль “Рідна фірма” батька депутата свободівця за 3 мільйони відремонтує вулицю

“Рідна фірма” батька депутата свободівця за 3 мільйони відремонтує вулицю

gromad_robotyУправління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міськради 18 травня уклало угоду з ТОВ «Техно-Буд-Центр» на капітальний ремонт вул. Текстильної. Вартість угоди складає 3,10 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
Йдеться про першу чергу робіт, що планується закінчити до 20 серпня цього року. Передбачено посилення дорожнього одягу, влаштування узбіч, посів газонів, ремонт з’їздів та в’їздів у двори, влаштування тротуарів, ремонт вуличного освітлення, розміщення дорожніх знаків, нанесення розмітки, ремонт водопроводу.
«Техно-Буд-Центр» належить Григорію Процику. Раніше співвласником фірми разом із Проциком був Любомир Грегоращук, чий син Андрій Грегоращук є депутатом Тернопільської міськради від партії ВО «Свобода». Крім того, депутат Грегоращук є зятем керівника Служби автодоріг у Рівненській області Юрія Проника, який раніше обіймав аналогічну посаду в Тернопільській області.
Єдиним конкурентом на тендері було підприємство Тернопільською міської радої «Міськшляхрембуд».

 

3 КОМЕНТАРІ

  1. Я вважаю немає різниці, рідна чи не рідна. Головне, що зроблять. Коли робиться дорога, це завжди радість водіям) Тим більше Текстильна не бачила капремонту років 15.

  2. Ремонтування вулиць завжди мене радує!!А чия це фірма людей не хвилює,головне результат!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here