Головна Тернопіль “Розгон” на Шептицького буде робити міліція

“Розгон” на Шептицького буде робити міліція

20150526_0015 (1)Навести лад з різними кіосками, будками, наметами, павільйонами, тобто усіма тимчасовими спорудами, обіцяють не тільки у Тернопільській  міській раді, а й в обласній міліції. Упродовж травня міліціонери перевіряли малі архітектурні форми, як в місті, так і в усіх районах області. Правоохоронці з’ясовували чи мають вони дозволи на здійснення торгівельної діяльності і чи їх розташування відповідає правилам дорожнього руху.

  • Багато павільйонів, будок, розкладушок стоять дуже близько до дороги і перешкоджають, як водіям, так і пішоходам, – каже Олександр Богомол, начальник УМВСУ в Тернопільській області. – Дозвіл на розташування таких споруд надає міська рада, а ДАІ їх або погоджує або ні. Ми зараз весь матеріал надамо міській раді, де кіоски розташовані з порушенням правил дорожнього руху. Це буде в кінці місяця, оскільки наше відпрацювання було розраховане на місяць часу. Надамо інформацію по яких торгівельних точках можна усунути порушення і виконком буде розглядати це питання. Також оприлюднимо цю інформацію на нашому офіційному сайті з фотографіями, щоб люди знали де, хто і що порушує. Було декілька скарг, що такі дії правоохоронців – це тиск на підприємницьку діяльність. Скажу, що ніхто не буде займатися самодіяльністю. Якщо приватні підприємці приведуть до порядку свою діяльність, і розташування таких кіосків не буде нікому заважати, то ніякого впливу на підприємця ніхто здійснювати не буде. Однак, якщо кіоск «вивалюється» на проїжджу частину, і люди обходять його по дорозі, то з таким явищем будемо боротися, навіть, якщо той кіоск стоїть там років 15.

Планують навести порядок і зі стихійною торгівлею на вулиці Шептицького, але чекають висновків комісії, яка створена з цього приводу у міській раді.

  • Наведемо лад і на Шептицького, – каже Олександр Богомол. – З мером у мене була розмова щодо цього. Ми відтермінували свої адміністративні заходи щодо штрафування торговців після того, як була створена робоча група по цій проблематиці у міській раді. Ми очікуємо відповіді з міської ради, і коли вона буде, тоді будемо реагувати відповідним чином. Той хаос треба звідти забрати або впорядкувати належним чином.

Є проблеми в місті і з демонтажем тимчасових споруд, які не мають відповідних дозвільних документів на здійснення господарської діяльності. Але тут міліція може тільки забезпечувати охорону порядку під час демонтажних робіт або ж накладати штрафи за певні порушення. А демонтувати споруди повинні комунальні служби міськради.

  • Ми здійснюємо охорону громадського порядку під час демонтажу, а демонтують споруду комунальні підприємства, – зазначив начальник обласної міліції. – Коли виникала потреба, то міліція забезпечувала охорону громадського порядку та документувала можливі неправомірні прояви зі сторони власників малих архітектурних форм або інших громадян. Ми будемо притягувати власників тимчасових споруд до адміністративної відповідальності за порушення правил благоустрою, будемо направляти матеріали в міську раду з інформацією про порушення, а не буде порядку, то будемо далі притягувати до відповідальності.

Нагадаємо, що в місті є майже 90 тимчасових споруд, які повинні бути демонтовані. 15 з них комунальні служби не можуть забрати через ухали суду про призупинення дії рішення виконкому міськради про демонтаж. У квітні в Тернополі було демонтовано тільки шість тимчасових споруд.

1 коментар

  1. Заяви, залякування, обіцянки і на тому вся робота. Коли вже лад почнете наводити в місті і області?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here