Головна Тернопіль Послуги в Тернополі будуть європейськими

Послуги в Тернополі будуть європейськими

міська рада15 лютого 2013 року чергова сесія Тернопільської міської ради ухвалила рішення про створення Центру надання адміністративних послуг міста Тернополя (ЦНАП) та затвердила Положення про його діяльність. ЦНАП створюється з метою створення зручних умов для отримання тернополянами адміністративних послуг,  спрощення процедур їх отримання та поліпшення якості їх надання, а також як ефективний механізм запобігання корупції та усунення різного роду посередництва під час надання цих послуг  – про це сайту повідомив  Керівник проекту«Створення Центру наданняадміністративних послуг у  м. Тернополі» Ігор Гірчак

Прийняттю Положення про діяльність ЦНАПу міста Тернополя передувало обговорення його проекту  з представниками громадськості міста та бізнес-середовища шляхом проведення цільових фокус-груп. Зауваження та пропозиції учасників фокус-груп були враховані в кінцевому проекті документу, який і був винесений на розгляд сесії Тернопільської міської ради.

Нагадаємо, що процес створення ЦНАПу у м.Тернополі розпочався з ініціативи Тернопільської міської ради та Фонду розвитку м.Тернополя ім. Володимира Лучаковського. Значна частина робіт по підготовці нормативно-правової бази діяльності ЦНАПу та його матеріально-технічного забезпечення була здійснена за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

В даний час ведуться ремонтні роботи в приміщенні першого поверху міської поліклініки по вул. Острозького, 6, де буде розміщено ЦНАП.

Наступним організаційно-правовим кроком до початку роботи ЦНАПу стане прийняття виконавчим комітетом Тернопільської міської ради Регламенту роботи Центру надання адміністративних послуг міста Тернополя та затвердження переліку адміністративних послуг, що будуть надаватися в ньому.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here