Головна Тернопіль Порушників правил благоустрою переслідуватимуть телефонні дзвінки

Порушників правил благоустрою переслідуватимуть телефонні дзвінки

реклама

рекламаМіська влада не на жарт взялася за порушників правил благоустрою Тернополя: відтепер спокою їм не буде ні вдень, ні вночі
З 20 липня будь-який тернополянин, який порушує правила благоустрою Тернополя, може стати жертвою автоматичної системи телефонного додзвону, яка запрацювала в Тернополі.
Працює система просто, але настирливо – до бази даних заносяться ті телефони, які зазначені в оголошеннях, розклеєних на зупинках, стовпах, фасадах будівель та інших, не передбачених для цих цілей місцях.
Подібні дії громадян псують вигляд Тернополя і забороняються правилами благоустрою міста. Потім йде періодичний дозвон порушникам, і голос робота-автомата пропонує прибрати ці оголошення. З кожним днем частота нагадувань буде збільшуватися.
Змучені та виснажені постійними телефонними дзвінками порушники, в терміновому порядку знімають свої оголошення, повідомляють про це у комунальне підприємство “Парк Загребелля”, платять штраф, після чого їх залишають у спокої, відключивши від системи.
В результаті такої новацій у справі благоустрою, місто очищається, а порушники, які усвідомили свою провину, спокійно сплять.
Крім того, як повідомив Ігор Богданович, в результаті домовленостей з міськими органами внутрішніх справ, відтепер на “чорних” поклейщиків полюватимуть і наряди міліції, які патрулюють місто цілодобово. Затримані особи будуть доставлятися у відділок, де на них складатимуть протоколи про адмінпорушення.
Від редакції. Мабуть кожен тернополянин, якому небайдужий зовнішній вигляд рідного міста, звернув увагу, наскільки чистішими та охайнішими стали стовпи та фасади будинків, відколи до діла взялися працівники КП “Парк Загребелля” – повідомляє Сайт міста Тернополя 0352.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here