Облрада збереться 17 листопада?
тернопіль-облрадаНа вчорашнє засідання президія Тернопільської обласної ради зібралася у повному складі, за винятком двох депутатів, які перебувають на лікарняному. Одноголосно члени президії проголосували за пропозицію голови обласної ради Олексія Кайди провести десяти пленарне засідання 40-ї сесії у четвер, 17 листопада.
Про це повідомила прес-служба обласної ради.
Була підтримана і пропозиція Леоніда Бицюри рекомендувати депутатському корпусу розпочати роботу о 9 годині ранку. Голова обласної ради звернувся до членів президії з пропозицією проголосувати за те, щоб розглянути усі питання порядку денного, затвердженого на попередньому засіданні, не вносити нових питань і завершити 40-ву сесію. Таке рішення було підтримане одноголосно. Президія також погодилася із пропозицією Володимира Болєщука розглядати проекти рішень за визначеним і затвердженим порядком.
Члени президії обласної ради висловили сподівання, що депутатський корпус на черговому сесійному засіданні працюватиме конструктивно.
На засіданні президії обговорювалися питання наступної сесії, яка буде присвячена затвердженню бюджету-2012. Голова обласної ради Олексій Кайда зазначив, що уже готується розпорядження голови обласної ради, згідно з яким буде розроблений графік спільних засідань комісій обласної ради та профільних управлінь ОДА. На такі засідання запрошуватимуться представники ЗМІ та громадськості.
Категорії: Тернопіль

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: