Головна Тернопіль Облрада збереться 17 листопада?

Облрада збереться 17 листопада?

тернопіль-облрада

тернопіль-облрадаНа вчорашнє засідання президія Тернопільської обласної ради зібралася у повному складі, за винятком двох депутатів, які перебувають на лікарняному. Одноголосно члени президії проголосували за пропозицію голови обласної ради Олексія Кайди провести десяти пленарне засідання 40-ї сесії у четвер, 17 листопада.
Про це повідомила прес-служба обласної ради.
Була підтримана і пропозиція Леоніда Бицюри рекомендувати депутатському корпусу розпочати роботу о 9 годині ранку. Голова обласної ради звернувся до членів президії з пропозицією проголосувати за те, щоб розглянути усі питання порядку денного, затвердженого на попередньому засіданні, не вносити нових питань і завершити 40-ву сесію. Таке рішення було підтримане одноголосно. Президія також погодилася із пропозицією Володимира Болєщука розглядати проекти рішень за визначеним і затвердженим порядком.
Члени президії обласної ради висловили сподівання, що депутатський корпус на черговому сесійному засіданні працюватиме конструктивно.
На засіданні президії обговорювалися питання наступної сесії, яка буде присвячена затвердженню бюджету-2012. Голова обласної ради Олексій Кайда зазначив, що уже готується розпорядження голови обласної ради, згідно з яким буде розроблений графік спільних засідань комісій обласної ради та профільних управлінь ОДА. На такі засідання запрошуватимуться представники ЗМІ та громадськості.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here